ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

بهترین فیلمهای علمی – تخیلی ۲۰۱۶ (قسمت دوم)

بهترین فیلمهای علمی – تخیلی ۲۰۱۶ (قسمت دوم) : پیشنهاد فیلم مترجم

فهرست بهترین فیلمهای علمی – تخیلی ۲۰۱۶ پیشنهادی فیلم مترجم ترتیب خاصی ندارد و شما به تناسب امتیاز و ژانر فیلم می توانید بر اساس ذائقه خود به تماشای آنها بنشینید.

لینک دانلود هر فیلم با کیفیت عالی و حجم مناسب به همراه زیرنویس انگلیسی و فارسی آنها نیز تهیه شده است.

The Finest Hours

فیلم The Finest Hours به کارگردانی Craig Gillespie و تهیه کنندگی استودیو Walt Disney Pictures است. این کارگردان ساخت فیلم هایی مانند Fright Night و Million Dollar Arm را در کارنامه خود ثبت کرده است و این فیلم نیز بر اساس داستان واقعیِ خطرناک ترین عملیات نجات گارد ساحلی آمریکا ساخته شده است. ستارگانی مانند Chris Pine و Casey Affleck در این فیلم نقش خود را به خوبی ایفا می کنند. خلاصه داستان از این قرار است که گاردساحلی آمریکا برای نجات خدمه ی کشتی SS Pendleton که کشتی آنها از وسط نصف شده است وارد عمل می شود. متاسفانه این فیلم علارغم اینکه ساخت آن ۸۰ میلیون دلار هزینه داشته است، اما درآمد حاصل از فروش آن تا این لحظه تنها ۵۲ میلیون دلار بوده است. دلیل این میزان فروش را می توان در برخی نظرات منفی از سوی منتقدین دانست. نمی توان نظر کلی منتقدین را نسبت به این فیلم مثبت یا منفی ارزیابی کرد چراکه نظرها در مورد این فیلم متفاوت بوده است. در نهایت، موسیقی فیلم توسط Carter Benedict Burwell ساخته شده است کسی که ساخت موسیقی متن برای انیمیشن Carol و فیلم Seven Psychopaths را در کارنامه خود دارد.

دانلود با کیفیت ۷۲۰P

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

Fantastic Beasts and Where to Find Them

فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them به کارگردانی David Yates و تهیه کنندگی و نویسندگی J.K. Rowling است. فیلم که خود بر اساس کتابی بر اساس داستانی فرعی در دنیای هری پاتر به شمار میرود توسط Warner Bros. Pictures منتشر شده است. David Yates کارگردانی فیلم های هری پاتر را در کارنامه خود ثبت کرده است. Eddie Redmayne، Katherine Waterson، Dan Fogler و Alison Sudol از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم نفش آفرینی می کنند. داستان فیلم ماجراجویی های نویسنده ای به نام Newt Scamander در انجمن مخفی جادوگرها در نیویورک ۷۰ سال قبل از اینکه هری پاتر کتابش را در مدرسه بخواند روایت میکند. این فیلم درآمدزایی بسیار خوبی داشته است بطوری که هزینه ساخت آن تنها ۱۸۰ میلیون دلار اما درآمد فیلم تا بدین لحظه ۸۰۶ میلیون دلار بوده است. نظرات منتقدین در سایت Rotten Tomatos نسبت به این فیلم را می توان در کل مثبت ارزیابی کرد؛ گرچه برخی منتقدین نظرات کاملا خنثایی نسبت به فیلم داشته اند. در نهایت موسیقی فیلم توسط James Newton Howard ساخته شده است، کسی که ساخت موسیقی متن فیلم های Bourne Legacy، The Hunger Games و I Am Legend را در کارنامه خود ثبت کرده است. James Newton Howard همچنین در ساخت موسیقی متن فیلم Batman Begins و The Dark Knight با Hans Zimmer همکاری داشته است.

دانلود با کیفیت ۷۲۰P HDRIP

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P HDRIP

Midnight Special

فیلم Midnight Special به کارگردانی و نویسندگی Jeff Nichols و تهیه کنندگی Sarah Green و Brian Kavanaugh-Jones است. Jaeden Lieberher، Micheal Shannon، Joel Edgeron و Kirsten Dunst از جمله کسانی هستند که در این فیلم نقش آفرینی می کنند. این فیلم در جشنواره Berlin International Film Festival برنده جایزه خرس طلایی شده است. Jeff Nochols کارگردانی فیلم هایی مانند Take Shelter و Shotgun Stories را در کارنامه خود دارد. خلاصه داستان فیلم از این قرار است که پسری بخاطر داشتن قدرت های مافوق طبیعی به همراه پدر خود از دست دولت و یک گروه خاص فرار می کند. متاسفانه علارغم هزینه ی ۱۸ میلیاردی ساخت، فیلم تنها ۶ میلیون دلار فروش داشته است. دلیل این فروش را می توان در نظرات منفی تعدادی منتقدین پیدا کرد اما در کل این فیلم با نظر مثبت اکثر منتقدین در سایت Rotten Tomatoes مواجه شده است. در نهایت، موسیقی فیلم توسط David Wingo ساخته شده است.

دانلود با کیفیت ۷۲۰P

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children

فیلم Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children یک فیلم فانتزی به کارگردانی Tim Burton، نویسندگی Jane Goldman و به تهیه کنندگی Peter Chernin و Jenno Topping بر اساس رمانی با همین اسم است. بازیگرانی مانند Eva Green، Asa Butterfield، Chris O’Dowd و Allison Janney در این فیلم که توسط استودیو ۲۰th Century Fox  منتشر شده است ایفای نقش می کنند. خلاصه داستان فیلم از این قرار است که Jacob رازی را کشف می کند که او را به سمت خانه ی Miss Peregrine می کشاند اما به مرور زمان او با مشاهده ی قدرت های عجیب و غریب ساکنین احساس خطر می کند. هزینه ی ساخت این فیلم ۱۱۰ میلیون دلار و درآمد این فیلم تا به این لحظه ۲۸۵ میلیون دلار بوده است. نظرات منتقدین بطور کل نسبت به این فیلم را نمی توان مثبت یا منفی ارزیابی کرد، آنچنان که نظرات منتقدین در سایت Rotten Tomatoes درباره ی این فیلم متفاوت با یکدیگر است. Tim Burton کارگردان این فیلم کارگردانی فیلم هایی مانند Alice in Wonderland و Frankenweenie را در کارنامه ی خود دارد. در نهایت موسیقی فیلم توسط Matthew Margeson ساخته شده است، کسی که ساخت موسیقی متن فیلم های Skyline و Rings را به عهده داشته است.

دانلود با کیفیت ۷۲۰P

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

ترجمه و تالیف: شروین

——————————————————————————————————————————————————————–

برای تماشای تریلر بهترین فیلمهای علمی – تخیلی ۲۰۱۶ به کانال آپارات فیلم مترجم مراجعه نمایید.

شما میتوانید زیرنویس انگلیسی و فارسی این چهار فیلم علمی – تخیلی را از زیر دریافت نمایید.

زیرنویس انگلیسی و فارسی بهترین فیلمهای علمی - تخیلی 2016

Download SRT

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی