ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

معرفی انیمیشن Inside Out

شاهکاری دیگر از بزرگترین و متفاوت ترین خالقان دنیای کارتونی…

مطمئنا همه ی ما در کودکیمان با «میکی موس» و «علا الدین» آشنا شده ایم، ساعت ها به تماشای انیمیشن های «شیر شاه» نشسته ایم و «دانلد داک» هم که دیگر نیازی به توضیح ندارد.

اینبار هم شاهد انیمیشنی کاملا متفاوت از این غول انیمیشن سازی بودیم. بگذارید قبل از آنکه به معرفی انیمیشن Inside Out ، یکی از آخرین شاهکار های این کمپانی بپردازیم، معرفی مختصری از چند عنوان برتر «دیسنی» داشته باشیم که در سال های اخیر موفق به کسب اسکار شده اند.

 

 دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

 گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

عکس های روز سینمایی

عکس های روز سینمایی

 

«در جستجوی نمو» سال ۲۰۰۳ بر روی پرده ها رفت و داستان زندگی ماهی کوچکی را دنبال میکرد. «شگفت انگیزان» هم در سال ۲۰۰۴ معرفی شد و موفق به کسب اسکار شد. در سال ۲۰۰۸ انیمیشن «وال-ای» اکران شد و هشدار داد که نگران آینده باشیم. سال بعد انیمیشن «آپ» رو نمایی شد، فکر میکنم بسیاری از ما با دقایق ابتدایی انیمیشن٬ هنگامی که مسیر زندگی کارل و الی به تصویر در آمده بود کمی اندوهگین شدیم. سال ۲۰۱۲ انیمیشن «بریو» (به معنای شجاع) با مو های فرفری نارنجی اش آمد. در سال ۲۰۱۳ هم که انیمیشن «فروزن» با موسیقی متن زیبایش ما را بار دیگری به دنیای تخیلات دیزنی برد.

امسال انیمیشن inside out به اکران درآمد. این اطمینان را میدهم که نیمه ی آغازین انیمیشن را در شوک به سر خواهید برد. میتوان گفت inside out به زبان ساده یکی از مهم ترین مفاهیم روانشناختی انسان را برای بزرگسالان و کودکان در ۹۰ دقیقه توضیح می دهد. جالب است بدانید که ایده ی inside out هنگامی به ذهن خالقش «پیت داکتر» میرسد که متوجه تغییرات شخصیتی گوناگونی در دختر خردسال خودش میشود‌‌. او همچنین با تعدادی از روانشناسان و روانکاوان به نام برای پروراندن این ایده مشورت میکند و در نهایت ایده ی اصلی inside out شکل میگیرد.

Untitled-2

برای خواندن مطالب مرتبط به لینک های زیر مراجعه نمایید:

سرود قلب ها، زیبا، تاثیر گذار و کمی کلیشه ای

شاهزاده کوچولو، اقتباسی زیبا از یک کتاب

آلیس در آن سوی آینه

——————————————————————————————————————————————————————–

از لینک زیر میتوانید زیرنویس فارسی و انگلیسی انیمیشن Inside Out را دانلود کنید.

نویسنده : داوود ملک زاده

دانلود زیرنویس فارسی و انگلیسی انیمیشن Inside Out

Download SRT

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی