ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

معرفی انیمیشن Minions

003

آیا واقعا کسی هست که Minions (مینیون ها) را دوست نداشته باشد؟ حتی کسانی که از طرفداران Despicable Me هم نیستند، این موجودات زرد و دوست داشتنی را دوست دارند. بعد از پخش موفق Despicable Me 1 و  Despicable Me 2 ، نوبت مینیون ها رسید که سوژه ی اصلی فیلم باشند و خودشان را محک بزنند تا ببینند از پس یک فیلم کامل به تنهایی برمی آیند یا خیر. زیرنویس فیلم مینیون ها را می توانید از اینجا داشته باشید.

شاید بعد از تماشای انیمیشن با خود بگویید که داستان خاصی در کار نبود، اما بدانید که در چنین فیلمی داستان اهمیت چندانی ندارد و تنها بهانه ای برای بوجود آوردن صحنه هایی در اوج دیوانگی است. البته این دیوانگی با زبان عجیب و غریب مینیون ها که به گفته ی خالقش ترکیبی از تمامی زبان هاست، رنگ و بوی تازه و شیرینی پیدا کرده. مینیون ها نه تنها سبک خود را برای صحبت کردن دارند، بلکه عاشق آواز خواندن هم هستند.  اگر از کسانی هستید که به موسیقی دهه ی شصت و هفتاد آمریکا هم علاقه دارید، از آنجایی که فیلم شرح داستانی در دهه ی شصت آمریکا است، از موسیقی متن انیمیشن که بسیار عالی و مناسب انتخاب شده، لذت خواهید برد.

البته داستان از دهه ی شصت شروع نمیشود و راوی داستان ، ما را به دوران تک سلولی ها می برد و توضیح می دهد چگونه از ابتدا مینیون ها در کنار موجودات دیگر بوده اند و به آن ها خدمت رسانی میکردند. قسمتی هم راوی از اولین خدمت رسانی مینیون ها به انسان های بسیــــار باهوش میگوید که واقعا دیدنی است! اما چرا حتما باید خدمت رسانی کنند!؟

همانطور که ما انسان ها نیاز های فطری در خویشتن داریم همچون نیاز به خواب و خوراک و … مینیون ها نیاز دارند که همیشه در خدمت شخصی شرّ ، خشن و تبهکار باشند. بعد از گذشت چند سال که مینیون ها تصمیم میگیرند که تنها برای خودشان زندگی کنند، دچار پوچی میشوند و متوجه میشوند که نقطه ی سیاهی در زندگی شان وجود دارد و تنها با خدمت رسانی به فردی، این پوچی از بین میرود.

در نهایت سه نفر از مینیون ها تصمیم میگیرند که به ماجراجویی برای پیدا کردن اربابی بروند و تازه از اینجا داستان شروع میشود…

002

 

از لینک زیر میتوانید زیرنویس فارسی و انگلیسی انیمیشن Minions را دانلود کنید.

نویسنده : داوود ملک زاده

دانلود زیرنویس فارسی و انگلیسی انیمیشن Minions

Download SRT

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی