ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

انیمیشن The Good Dinosaur

 

شهاب سنگی با زمین برخورد کرد و نسل دایناسور ها را نابود کرد. تا به حال با خود فکر کرده اید که اگر آن شهاب سنگ مثل هزاران هزار شهاب سنگ دیگر که از کنار سیاره ی ما می گذرند، گذر می کرد چه میشد؟ آیا به جای گربه های خیابانی تیرانوسور رکس یا ادمونتوسور در کوچه و خیابان می دیدیم!؟ حتی تصور زندگی در کنار این موجودات عظیم الجثه هم سخت است. فرض کنید هرچه ابعاد دایناسور خانگیتان بزرگتر بود، با کلاس تر به حساب می آمدید! چه فجایعی که رخ نمی داد! البته در ذهن داشته باشید که اگر دایناسور ها تا به حال زنده بودند، از انسان ها می توانستند پیشرفته تر باشند. به این جمله توجه کنید، شاید در کوچه و خیابان های دایناسور ها، انسان های خیابانی وجود داشت!

02

از این بحث ها که بگذریم، حالت های متفاوت یا آلترناتیو همیشه جالب است، کلکسیونی از اگر های مختلف. حالا یکی از همان بزرگترین اگر ها انتخاب شده تا با خلاقیت دوست داشتنی پیکسار و والت دیزنی در انیمیشن The Good Dinosaur ( دایناسور خوب ) برای ما به تصویر در آید.

داستان از میلیون ها سال بعد از گذر کاملا امن و مطمئن همان شهاب سنگ مذکور شروع می شود. دو کشاورز صاحب سه فرزند می شوند. دو کشاورز که دایناسور هستند! فرزند سوم که کمی خجالتی و ترسو است، مسئول نگهبانی یکی از انبار ها می شود و در یکی از شب ها، هنگامی که او تله ای آماده کرده، یک بچه ی انسان غار نشین در دام او می افتد. اما آرلو دلش برای او می سوزد و رهایش می کند. در ادامه ی داستان طی اتفاقاتی آرلو و آن پسر بچه دوستان یکدیگر می شوند و به استقبال ماجراجویی پیش رویشان میروند.

انیمیشن The Good Dinosaur با کسب نمره ی ۷٫۳ از سایت IMDb تقریبا انیمیشنی معمولی به حساب می آید، اما دیدنش خالی از لطف نیست و می توانید با دیدنش در کنار خانواده لحظات خوشی را داشته باشید. نمره و امتیاز و رتبه به کنار، فضا سازی و تصویر سازی این انیمشن یکی از بهترین های امسال است. بالاخره از خالقان انیمیشن Up (بالا) ، Inside out و در جستجوی نمو همیشه کار های متفاوت و خاص انتظار می رود و انیمیشن The Good Dinosaur نکاتی دارد که باعث میشود از ۹۳ دقیقه ای که برایش سپری میکنید ناامید نشوید.

از بخش دانلود میتوانید تریلر رسمی انیمیشن The Good Dinosaur را با کیفیت ۳۶۰P با لینک مستقیم دانلود کنید. پیشنهاد می کنم تریلر این انیمیشن زیبا را از دست ندهید.

همچنین جهت سفارش زیرنویس هماهنگ شده با نسخه ی ویدئویی مورد نظرتان به این صفحه مراجعه کنید.

نویسنده : داوود ملک زاده

دانلود تریلر اصلی انیمیشن The Good Dinosaur

Download SRT

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی