ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

انیمیشن The Little Prince

همیشه خانواده ها سعی کرده اند تا بهترین شرایط برای رشد و پرورش فرزندانشان را فراهم کنند. هر پدر و مادری آنچه که باور داشته به صلاح فرزندش است برای او محیا کرده است. بعضی اوقات این نظارت و هدایت، تبدیل به کنترل کردن فرزندان میشود. آیا پدر یا مادر میتواند به جای فرزندش زندگی کند؟ شاید اشتباه هایی که خودش فکر میکند انجام داده را نمیخواهد فرزندش انجام دهد؟ آیا با این تفاسیر دیگر کودک حق انتخابی دارد؟ بدون آنکه بداند راه کدام است و چاه کجاست مجبور به طی کردن راهی میشود که باورش ندارد. بهتر نیست به جای چانه زدن با معلم مدرسه کمی به فرزندمان اخلاق بیاموزیم؟ بهتر نیست به جای ساعت ها کلاس فوق برنامه ی زورکی با او در محیطی دوستانه صحبت کنیم؟ درست نیست فرزندانمان را از داشتن دوران کودکی محروم کنیم. ما تنها یک بار این دنیا را تجربه مکنیم…

انیمیشن The Little Prince اشاره ای به همین موضوع دارد. این انیمیشن برگرفته از کتابی با همین نام که در سال ۱۹۴۳ نوشته شده میباشد. ذهن بلند پرواز دختر بچه ای را نشان میدهد که مادرش جلوی پروازش را گرفته. فکر میکند که تنها راه موفقیت و شادمانی دخترش، مدرسه و درس است. اما همیشه اینطور نمیماند و دختر بچه با پیرمردی آشنا میشود که برخلاف ظاهر سالخورده اش روحی پر شور و جسور دارد. بعد از دیدن این انیمیشن شاید خیلی ها با خود بگویند که ای کاش همیشه در سنین کودکی باقی میماندیم. اما بدانید که رد شدن از کودکی ناراحت کننده نیست، بلکه فراموش کردنش نا امید کننده است.

The Little Prince fillmmotarjem

میتوانید از لینک زیر تیزر انیمیشن The Little Prince را دانلود کنید.

همچنین جهت سفارش زیرنویس از بخش “سفارش زیرنویس” وارد شوید تا اولین کسی باشید که بعد از اکران جهانی انیمیشن The Little Prince زیرنویس را دریافت میکند.

نویسنده : داوود ملک زاده

تیزر انیمیشن The Little Prince

Download SRT

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی