ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

انیمیشن The Peanuts Movie

03

 

تا به حال حس کرده اید که مثل یک آدم فضایی در میان اهل زمین هستید؟ همه به طور خاص و متفاوتی به شما نگاه میکنند، فکر می کنند عجیب و غریب هستید، غافل از اینکه آن ها همه شبیه هم هستند و متفاوت بودن شما همچون درختی پر از شاخ و برگ در میان درختانی خشکیده است. البته تمام این اظهارات حالت ایده آل ماجراست. بعضی ها متفاوت بودنشان مثل ماشین خرابی میان هزاران ماشین سالم است. همواره متفاوت بودن، شاید خیلی هم خوب نباشد.  اما اگر متفاوت بودن شما با شانس بدتان گره خورده باشد چه؟ اگر به خاطر شانس بدتان متفاوت باشید چطور؟ اگر از آن دسته آدم ها هستید که فکر میکنید شانس بدتان همیشه مانع پیشرفت شما بوده، انیمیشن The Peanuts Movie را تماشا کنید و ببینیند Charlie Brown (چارلی برون) چطور برای غلبه کردن به شانس بدش تلاش می کند.

 

02

 

همیشه پای یک دختر مو قرمز در میان است. داستان از آنجا آغاز می شود که چارلی مجذوب دختر کوچولو مو قرمزی که به تازگی به محله ی آن ها آمده می شود. چارلی هم مثل ما در مبارزه با بد شانسی های پی در پی اش، نگران است که اصلا مورد توجه دخترک قرار نگیرد. لوسی یکی از دوستان چارلی به او میگوید که باید بیشتر اعتماد به نفس داشته باشد. به خاطر نصیحت لوسی، چارلی ماجرا ی ما تصمیم می گیرد با شرکت در یک سری از فعالیت های جدید کمی شهرت کسب کند تا بلکه دخترک مو قرمز بالاخره به او توجه کند. او در اولین تلاشش سعی می کند در برنامه ی استعداد یابی مدرسه با یک برنامه ی شعبده بازی به کمک دوستش Snoopy شرکت کند اما در نهایت چیزی جز آبروریزی حاصل نمی شود.

 

04

 

در ادامه ی داستان هر طور که شده چارلی سعی می کند تا توجه دخترک مو قرمز را به خود جلب کند اما یا بدشانسیش پا در میانی می کند و مانع می شود یا صداقت خودش همه چیز را نابود می کند. برای اینکه بفهمید عاقبت چارلی برون و Snoopy چه می شود پیشنهاد میکنم انیمیشن The Peanuts Movie را تماشا کنید و ۸۸ دقیقه با این انیمیشن شاد و دوست داشتنی خنده بر لبانتان داشته باشید.

انیمیشن The Peanuts Movie با کسب نمره ی ۷٫۸ از سایت IMDb انیمیشن خوبی به حساب می آید و می توانید از خلاقیت استودیو انیمیشن سازی Blue Sky لذت ببرید. The Peanuts Movie در ۶ نوامبر توسط فاکس قرن بیستم منتشر شده است.

از بخش دانلود می توانید تریلر رسمی انیمیشن The Peanuts Movie را با لینک مستقیم دانلود کنید.

نویسنده : داوود ملک زاده

دانلود تریلر اصلی انیمیشن The Peanuts Movie

Download SRT

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی