ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

سریال The Haunting of Bly Manor

فصل دوم سریال The Haunting of Hill House محصول شبکه نتفلیکس به صورت رسمی بنام The Haunting of Bly Manor منتشر خواهد شد. احتمال آنکه انتشار این سریال ترسناک پرطرفدار به خاطر فراگیر شدن جهانی ویروس کرونا با تاخیر مواجه شود بسیار اندک می باشد. سریال The Haunting of Hill House در سال ۲۰۱۸ در شبکه نتفلیکس عرضه شد. این سریال با استقبال فراوانی از سوی بینندگان شبکه نتفلیکس مواجه شد. منتقدین هم آن را اثری لایق معرفی نمودند. سال پیش خبر از ساخت فصل دوم این سریال مهیج و ترسناک به صورت رسمی منتشر شد. داستان این فصل کاملا متفاوت نسبت به نسخه پیشین خود خواهد بود.

سریال The Haunting of Bly Manor بر اساس رمان The Turn of the Screw نوشته هنری جیمز (Henry James) ساخته می شود. از بازیگران فصل اول نیز در این فصل حضور خواهند داشت. از بین آن ها می توان ویکتوریا پدرتی (Victoria Pedretti)، الیور جکسون-کوهن (Oliver Jackson-Cohen) و کیت سیگل (Kate Siegel) را مثال زد. در حالیکه هنوز تاریخ دقیق رسمی عرضه سریال The Haunting of Bly Manor اعلام نشده است اما قرار است این سریال در سال ۲۰۲۰ منتشر شود. به عنوان مثال فصل اول این سریال در ماه اکتبر منتشر شد.

فراگیری جهانی ویروس کرونا تاثیر بسیار زیادی بر صنعت سرگرمی مخصوصا تاریخ عرضه فیلم ها، سریال ها و بازی ها گذاشته است. کمپانی های بزرگ فیلم سازی عرضه فیلم های بزرگ خود را به اواخر سال ۲۰۲۰ و یا حتی سال بعد موکول کرده اند. فیلمبرداری فیلم ها هم اکنون کاملا متوقف شده است. به عنوان مثال ساخت فصل دوم سریال The Witcher و فصل چهارم Stranger Things فعلا متوقف شده است.

اما خبر خوش حال کننده برای طرفداران ژانر ترس و مخصوصا سریال The Haunting of Bly Manor این است که تولید این سریال در حال حاضر ادامه می یابد. مایک فلنگن (Mike Flanagan) طی توئیتی اخباری در این مورد منتشر کرد. او اذعان داشت که فیلمبرداری این سریال پیش از فراگیر شدن ویروس کرونا به اتمام رسیده بود و اکنون مراحل پس از تولید از طریق دور کاری و در خانه انجام می شود. او گفت که بسیار از نحوه پیشروی تولید این سریال خوشنود است. وی همچنین اضافه کرد که دلیلی ندارد عرضه این سریال با تاخیر مواجه شود.

اما سریال The Haunting of Bly Manor تنها سریالی نیست که اکنون مراحل پس از تولید را از طریق دور کاری طی می کند. ماه پیش تولید کننده سریال آکادمی آمبرلا (The Umbrella Academy) استیو بلکمن (Steve Blackman) از طریق شبکه اجتماعی اعلام کرد که مراحل پس از تولید فصل دوم این سریال نیز از طریق دور کاری انجام می شود و عرضه آن با تاخیر مواجه نخواهد شد. این سریال قرار است در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۲۰ در شبکه نتفلیکس عرضه شود. اکنون که بسیاری از مردم دنیا در قرنطینه خانگی به سر می برند بیش از هر زمان دیگری به دنبال تماشای فیلم و یا سریال جدید هستند. نتفلیکس اخیرا با عرضه سریال مستند ببر پادشاه: قتل، ضرب وشتم و جنون (Tiger King: Murder, Mayhem and Madness) به موفقیت بسیار زیادی دست پیدا کرد. این موضوع خود نشان دهنده اشتیاق مردم، در حال حاضر، برای تماشای محصولی جدید است.  

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی