ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

مستند The Wolfpack

اینبار داستانی به تصویر کشیده شده که نمونه اش تنها در تخیلات به چشم خورده است. آیا به این فکر کرده اید که چه میشد اگر سال ها ی سال، به دور از دنیای واقعی، در خانه ی خودتان زندانی میشدید؟ از کودکی، نه به مدرسه میرفتید و نه با کسانی به جز برادران و خواهرانتان در ارتباط بودید و تنها دریچه به دنیای واقعی از طریق چهارچوب تلویزیون بود؟ تصورش هم دردناک و ترسناک است.

در فیلم مستند The Wolfpack خانواده ای واقعی را میبینید که توسط پدر بیش از حد کنترل کننده شان از کودکی در آپارتمانی در شهر نیویورک – مهد ارتباطات و تعاملات اجتماعی – زندانی شدند و فقط و فقط تحت شرایط خاصی اجازه ی بیرون رفتن از خانه پیدا میکردند. همه ی بچه ها در خانه درس خوانده اند و از آنجایی که پدرشان عاشق فیلم و سینما است، تنها تفریح بچه ها ساعت ها نگاه کردن فیلم و ساختن نسخه ی خودشان از فیلم های مورد علاقه شان است.

با وجود اینکه میشد این مستند خاص، خوش ساخت تر از این ها باشد اما نباید از حق بگذریم و انتخاب عالی سازنده اش کریستال موسله را نادیده بگیریم. در انتهای فیلم ممکن است بیننده حس کند که به بسیاری از سوال هایش پاسخ داده نشده و یا به بعضی از زوایا اهمیت داده نشده است اما باز هم در فکر فرو خواهد رفت.

 

Untitled-2

 

فیلم مستند The wolfpack – دسته ی گرگ ها – محصول سال ۲۰۱۵ سینما ی آمریکا است.

شما همچنین میتوانید برای سفارش زیرنویس فارسی مستند The Wolfpack به این صفحه مراجعه کنید.

نویسنده : داوود ملک زاده

دانلود زیرنویس انگلیسی مستند The Wolfpack

Download SRT

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی