ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

معرفی انیمیشن مینیون‌ها ظهور گرو

انصافاً باید گفت تماشای انیمیشن‌های جذاب و بامزه چیزی از مشاهده فیلم‌های سینمایی ترازاول کمتر ندارد. به همین دلیل انیمیشن‌های بی‌شماری را سراغ داریم که جای خود را در دل بزرگسالان نیز باز کرده‌‌اند. یکی از این انیمیشن‌ها که چندین نسخه از آن تاکنون اکران شده، مجموعه کارتون‌های من نفرت‌انگیز است. در این کارتون‌ها شخصیت‌های بامزه‌ای با نام مینیون‌ وجود دارد. کارتون من نفرت‌انگیز در ۲۰۱۵ اکران شد و به سرعت توانست به شهرتی جهانی دست پیدا کند. از آن زمان تاکنون چندین نسخه از این انیمیشن‌های بامزه روانه سالن‌های سینما شده و فروشی چشمگیر را در گیشه تجربه کرده‌اند. یکی از جدیدترین انیمیشن‌هایی که شخصیت‌های مینیون در آن حضور دارند در ۲۰۲۲ اکران شد. این انیمیشن، مینیون‌ها: ظهور گرو (The Minions The Rise of Gru) نام دارد. انتظار می‌رود نسخه جدید انیمیشنی که در دنیای مینیون‌ها ساخته شده به پرفروش‌ترین انیمیشن ۲۰۲۲ تبدیل شود. از آنجایی که مطمئن هستیم طرفداران بی‌شماری داریم که به‌راحتی از کنار انیمیشن‌های بامزه نمی‌گذرند، اکران مینیون‌ها: ظهور گرو را به فال نیک گرفتیم تا معرفی کوتاهی درباره این اثر جذاب و بامزه داشته باشیم. در پایان نیز با هم نگاهی به فهرست هنرپیشه‌ها و عوامل ساخت مینیون‌ها ظهور گرو میندازیم.

داستان انیمیشن مینیون‌ها: ظهور گرو

طرفداران مجموعه کارتون‌های مینیون‌ها به‌خوبی در جریان هستند که در کنار شخصیت‌های بامزه مینیون‌ها، گرو (Gru) یکی از مهم‌‌ترین شخصیت‌های این اثر به حساب می‌‌آید. اگر یادتان باشد، گرو قهرمانی شرور بود که یدطولایی در انجام کارهای خرابکارانه داشت. داستان انیمیشن مینیون‌ها:‌ ظهور گرو به سال‌ها قبل از اکران نسخه‌‌های اخیر این مجموعه کارتون باز می‌گردد. در این داستان، گرو حدود ۱۲ سال بیشتر سن ندارد. گروی داستان ما سودای شرور شدن در سر دارد. وی طرفدار گروهی از خرابکاران بین‌المللی است. به همین دلیل گرو تمامی تلاش خود را به‌خرج می‌دهد تا به هر قیمتی که شده به عضویت این گروه خرابکاری در آید.

به دنبال اتفاق‌های بامزه‌ای، گروه به همراه همدستان معروفش، مینیون‌ها، سنگ قیمتی را سرقت می‌کند. در پی این سرقت، گرو به دردسر زیادی میفتد و با اتفاق‌های بامزه‌ای روبه‌رو می‌شود. داستان انیمیشن مینیون‌ها: ظهور گرو،‌ به‌خوبی توانسته مخاطب را به بازه‌زمانی دیگری از دنیای مینیون‌ها ببرد و روایتی تازه و بامزه از کودکی گرو، شخصیت بامزه این مجموعه کارتون‌ها را پیش روی مخاطب قرار دهد.

صداپیشه‌ها و عوامل ساخت انیمیشن مینیون‌ها: ظهور گرو

استیو کرل، هنرپیشه‌ای بامزه‌ای که آثار کمدی جذابی مانند سریال اداره را از وی دیده‌ایم، صداپیشگی گرو را در نسخه جدید انیمیشن مینیون‌ها بر عهده دارد. صدای مینیون‌های بامزه‌ای مانند استوارت، باب و اتو را پی‌ِیر کافین اجرا می‌کند. تراجی پی.‌هنسون، میشل یئو، ژان کلود ون‌‌دام، لوسی لاولس، دولف لاندرگرن، دنی ترخو، راسل برند، جولی اندروز و آلن آرکین دیگر صداپیشه‌های معروف انیمیشن مینیون‌ها:‌ ظهور گرو به حساب می‌آیند. کارگردانی این انیمیشن را کایل بالدا انجام داده و فیلم‌نامه آن را برایان لینچ نگاشته است.

در مجموعه باید گفت اگر از طرفداران مجموعه انیمیشن‌های مینیون‌ها هستید و تاکنون تمامی قسمت‌های این انیمیشن را دیده‌اید، در تماشای مینیون‌ها: ظهور گرو شک نکنید. اگر هم به‌تازگی می‌خواهید وارد دنیای مینیون‌ها شوید، تماشای مینیون‌ها: ظهور گرو، آغاز مناسبی برای مشاهده این مجموعه کارتون‌ها به حساب می‌آید.

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی