ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

معرفی The Angry Birds Movie

03

 

مطمئنا عده ی کمی هستند که تا به حال نام Angry Birds به گوششان نخورده باشد. هرکجا که می روید، اگر گوشی هوشمندی در کار باشد، پرنده های خشمگین را هم در لیست بازی ها خواهید یافت. بزرگ و کوچک، همه از این بازی مهیج و دوست داشتنی لذت می برند. کمپانی بازی سازی Rovio در روز های پایانی سال ۲۰۰۹ این بازی را برای پلتفورم Apple iOS منتشر کرد و در عرض کمتر از یک سال بیش از دوازده میلیون بار این بازی از فروشگاه اپل دانلود شد. بعد از کسب چنین موفقیتی این شرکت تصمیم گرفت تا کار خود را توسعه دهد و با ارائه ی بازی پرنده های خشمگین برای پلتفورم های دیگر، نام خود را بر سر زبان ها بیاندازد. کمپانی Rovio توانست با ارائه این بازی برای تقریبا هر پلتفورمی که ممکن بود، تا اوایل سال ۲۰۱۴ بیش از ۲ میلیارد دانلود داشته باشد. البته این عدد تنها مربوط به یکی از نسخه های بازی نیست، بلکه شامل تمامی نسخه ها بر روی تمامی پلتفورم ها از جمله Android, iOS, Windows Phone, Symbian و حتی کامپیوتر های خانگی می شود. نسخه ی اصلی بازی که در سال ۲۰۱۰ عرضه گشت معروف به (( موفق ترین برنامه ی موبایل تاریخ )) است. اما اصل ماجرا چیست؟ چرا این پرنده های خوش رنگ خشمگین هستند؟

 

02

 

اگر حتی یکی از مرحله های Angry Birds را هم بازی کرده باشید، می فهمید که دشمن پرنده ها همان خوک های سبز هستند. در ابتدای بازی که به حالت داستان مصور برای شما نمایش داده می شود، می بینید که خوک ها تخم های پرنده ها را می دزدند و پرنده ها برای پس گرفتن تخم هایشان به جنگ با خوک ها میروند و باید سنگر های خوک ها را خراب کنند تا بتوانند آن ها را از بین ببرند.

حال اگر شما هم مثل خود من از طرفداران این بازی هستید و به داستانش علاقه دارید، پیشنهاد می کنم انیمشن The Angry Birds Movie که در تابستان ۲۰۱۶ توسط Sony Pictures منتشر می شود را از دست ندهید. داستان از جایی شروع می شود که خوک ها برای اولین بار وارد جزیره ی پرنده ها می شوند. پرنده ها به این خوک ها که برایشان موجودات عجیبی هستند شک می کنند و تصمیم می گیرند سر از کارشان در بیاورند.

از لینک زیر می توانید تیزر اصلی انیمیشن پرنده های خشمگین را با کیفیت ۳۶۰P دانلود کنید. این انیمیشن در بیستم ماه May سال ۲۰۱۶ بر روی پرده های سینما خواهد رفت.

نویسنده : داوود ملک زاده

 

04

دانلود تیزر اصلی انیمیشن The Angry Birds Movie

Download SRT

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی