ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

مورد انتظارترین فیلم های بلاک باستر تیرماه ۹۶

شاید بتوان تیرماه امسال را یکی از بهترین ماه ها برای علاقه مندان به فیلم های سینمایی دانست. در این ماه شاهد فیلم هایی از کارگردان های معروف هالیوودی همچون کریستوفر نولان هستیم که با کارنامه درخشان خود در عرصه فیلم سازی طرفداران زیادی دارد و خیلی بیراه نگفته ایم اگر بگوییم افراد زیادی برای دیدن جدیدترین ساخته او لحظه شماری میکنند.

 دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

 گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

عکس های روز سینمایی

عکس های روز سینمایی

 

از همین رو در وبسایت فیلم مترجم، با لیستی از بهترین فیلم هایی که قرار است در تیرماه سال ۹۶ به اکران عمومی درآیند در خدمت شما هستیم.

Dunkirk

طرفداران Harry Styles هم مثل بقیه مردم هنگامی که متوجه شدند خواننده محبوب آنها در جدیدترین ساخته کریستوفر نولان، نقشی را ایفا میکند متعجب شده بودند! حضور این شخصیت در کنار بازیگران معروفی همچون Cillian Murphy, Mark Rylance, Kenneth Branagh و Tom Hardy، فیلم دانکرک را مطمئنا به یکی از بهترین فیلم های نه تنها این ماه بلکه امسال تبدیل کرده است. به واقع فیلمسازان اندکی هستند که قدرت داستان سرایی کریستوفر نولان را داشته باشند و از طرفی شاید به جرات بتوان اذعان کرد که جنگ جهانی دوم و به خصوص داستان مربوط به عقب نشینی انگلیسی ها از دست نازی هایی که دانکرک را به کنترل خود درآورده بودند، به فردی لایقی همچون نولان نیاز داشت تا بتواند پتانسیل چنین داستان بزرگی را درک کند و آن را به تصویر بکشد.

مشاهده تریلر فیلم Dunkirk در آپارات

———————————————————————————————————————————————————————–

A Ghost Story

Casey Affleck معروف قرار است نقش شبح را در فیلم A Ghost Story بازی کند. اصلا شاید او همان کسی باشد که در تمام طول مدت فیلم چادری سفید بر روی خود کشیده تا ظاهری همچون روح یا شبح داشته باشد! از طرفی دیگر Rooney Mara که به عنوان خانومی بیوه در این فیلم ایفای نقش میکند به تنهایی بار احساسی فیلم را به بهترین نحو ممکن به دوش میکشد. فیلم A Ghost Story با داستان ماوراء طبیعیِ عاشقانه و منحصر به فرد خود شبیه به هیچ فیلم دیگری که قرار است در این ماه اکران شود نیست. شاید وجود همین نکته است که انتظار را برای این فیلم سخت میکند.

مشاهده تریلر فیلم A Ghost Story در آپارات

———————————————————————————————————————————————————————–

Spider-Man: Homecoming

Tom Holland در نقش مرد عنکبوتی، بدون شک یکی از برجسته ترین بازیگران فیلم Captain America: Civil War در سال ۲۰۱۶ بود. از اینرو انتظار داریم که با حضور این ستاره نو ظهور در عرصه سینما، فیلم Spider-Man: Homecoming نیز که در حقیقت شروعی دوباره بر داستان مرد عنکبوتی محسوب میشود، بتواند موفقیت های بسیاری را کسب کند. در این فیلم ما شاهد تام هلندی هستیم که با کمک رابرت داونی جونیور در نقش مرد آهنی، باید قبل از اینکه دیر شود با قدرت های مرد عنکبوتیِ خود آشنا شود و از آنها برای مقابله با یکی از خطرناک ترین دشمنان خود استفاده کند.

مشاهده تریلر فیلم Spider-Man: Homecoming در آپارات

———————————————————————————————————————————————————————–

War for the Planet of the Apes

شاید عبارت “میمون ها جنگ نمیخواهند” را از فیلم Dawn of the Planet of the Apes به یاد داشته باشید. عبارتی که از زبان اندی سرکیس در نقش سزار و در یکی از حساس ترین صحنه های فیلم شنیده شد. اما خب چه فایده که در این قسمت از فیلم نه تنها جنگی رخ نمیدهد بلکه ما شاهد یکی از عظیم ترین جنگها میان میمون ها و انسان ها هستیم! در سومین قسمت از این سه گانه، میمون ها برای آزادی و نجات خود باید با سربازهای تا دندان مسلحی که رهبری آنها را Woody Harrelson بر عهده دارد به مبارزه بپردازند. جنگی که مطمئنا در کنار صحنه های به یاد ماندنی تلفات زیادی نیز به همراه خواهد داشت.

مشاهده تریلر فیلم War for the Planet of the Apes در آپارات

———————————————————————————————————————————————————————–

مترجم: مهدی طالبی

منبع: Timeout

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی