ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

رکورد فروش دیگری از فیلم Avengers: Endgame

فیلم Avengers: Endgame رکورد فروش تازه و خیره کننده ای را ثبت کرد. این فیلم تنها فیلمی است که در مدت اکران تنها دو هفته به فروشی بیش از دو میلیارد دلار دست پیدا کرده است. به گزارش رسانه Deadline فیلم Avengers: Endgame دومین اکران برتر دنیا محسوب می شود.

فیلم Avengers: Endgame در تاریخ ۲۶ آپریل در امریکا اکران شد. این فیلم در هفته اول اکران خود نیز موفق شده بود در بازار داخلی و جهانی مجموعا ۱٫۲ میلیارد دلار فروش کند. Avengers: Endgame از زمان اکران خود تا به امروز رکوردهای زیادی را به ثبت رسانده است:

  • پرفروش ترین فیلمی که تاکنون در روز پنجشنبه اکران شده است.
  • پرفروش ترین فیلم در هفته اول اکران امریکا و همچنین در فروش جهانی
  • پرفروش ترین فیلم هفته اول اکران کشورهای چین و هند
  • دومین فیلم پرفروش تاریخ سینمای جهان
  • اولین فیلم با فروش بیش از یک میلیارد دلار در بازه زمانی تنها هفت روز
  • اولین فیلم با فروش بیش از دو میلیارد دلار در بازه زمانی تنها ۱۴ روز
  • شکستن رکورد فروش فیلم های: Avengers: Infinity War, Star Wars: The Force Awakens, Titanic

با توجه به اینکه از اکران جهانی فیلم Avengers: Endgame تنها دو هفته می گذرد پس بسیار این احتمال وجود دارد که فروشی حتی بیش از ۲٫۷ میلیارد دلار Avatar نیز کسب کند.

این موفقیت چشمگیر جدیدترین فیلم انتقام جویان البته مدیون تمامی ۲۱ فیلم دیگر دنیای سینمایی مارول نیز می باشد. اولین فیلم از این مجموعه موفق در سال ۲۰۰۸ با Iron Man آغاز شد. فیلم به فیلم، شخصیت ها و داستان هایش گسترده تر شد و با تازه ترین اثر سینمایی دنیای مارول یعنی Avengers: Endgame به بلوغ رسید. اما مارول کار خود را با ابرقهرمانان به پایان نرسانده است. پس از اکران فیلم Spider-man: Far From Home در تابستان امسال مارول بخش چهارم پروژه های سینمایی خود را آغاز خواهد کرد. این کمپانی مطرح برای ده سال آینده حداقل قرار است بیست فیلم دیگر با محوریت ابرقهرمانان تولید کند.

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی