ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

تاریخ اکران Bond 25 تغییر نخواهد کرد

پس از مصدومیت دنیل کریگ گمانه زدی شده بود که شاید تاریخ اکران بیست و پنجمین فیلم از مجموعه فیلم های جیمز باند یا به اختصار Bond 25، که قرار بود در تاریخ ۸ آپریل ۲۰۲۰ در امریکا اکران شود، تغییر کند. اما خبر خوش برای تمامی دوستداران جیمز باند و دنیل کریگ: تاریخ اکران Bond 25 تغییر نخواهد کرد!

از آخرین باری که جاسوس خبره بریتانیایی، جیمز باند، مخاطبین خود را شوکه کرد (اسپکتر، محصول ۲۰۱۵) چهار سال می گذرد. اما باید اعتراف کرد که این فیلم به خوبی فیلم پیشین آن یعنی Skyfall (محصول ۲۰۱۲) به موفقیت نرسید. اما فیلم اسپکتر با تغییرات شخصیتی جذابی که در این جاسوس دوست داشتنی ایجاد کرده بود هواداران را برای دیدن نسخه بعدی این مجموعه فیلم پرطرفدار ۵۷ ساله بسیار مشتاق کرد.

دنیل کریگ در فیلم اسپکتر (محصول ۲۰۱۵)

اما اتفاقات خوبی پس از فیلم اسپکتر رخ نداد و سرنوشت مجموعه فیلم جیمز باند در هاله ای از ابهام قرار گرفت. شاید بزرگترین مشکل بر سر راه تمایل نشان ندادن آنچنانی دنیل کریگ برای حضور در فیلم بعدی جیمز باند بود. تا اینکه دیری گذشت که دنیل کریگ اعلام کرد که برای حضور در نقش جیمز باند در فیلم بعدی، Bond 25، آماده خواهد بود. مدتی پس از آن نیز تولید بیست و پنجمین فیلم جیمز باند، که هنوز نیز نام آن اعلام نشده است، شروع شد.

طولی نکشید که مدتی پس از ساخت فیلم جدید جیمز باند، دنیل کریگ ۵۱ ساله با جراحتی ناخوشایند هنگامی تصویربرداری صحنه ای اکشن رو به رو شد. پس از انتشار خبر آن بسیاری از هواداران نگران این موضوع شدند چراکه جزئیات مصدومیت کریگ برای عموم فاش نشده بود. اما آنطور که پیدا بود فیلمبرداری پس از مصدومیت کریگ به حالت تعلیق درآمده بود. طبق تازه ترین اخبار منتشر شده حالا می دانیم که کریگ جراحی کوچکی از ناحیه مچ پا خواهد داشت و دو هفته به تعلیق درآمدن ساخت فیلم منجر به تاخیر در اکران آن نخواهد شد و فیلم جدید جیمز باند همچنان در تاریخ ۸ آپریل ۲۰۲۰ اکران خواهد شد.

مصدومیت کریگ در کشور جامائیکا هنگام فیلمبرداری رخ داد. بلافاصله وی برای مداوا به امریکا انتقال داده شد. جالب است بدانید که این اولین بار نیست که کریگ هنگام فیلمبرداری فیلم های جیمز باند مصدوم می شود. هنگام فیلمبرداری فیلم کازینو رویال (محصول ۲۰۰۶) در صحنه مبارزه ای دو دندان جلوی او شکست. هنگام فیلم برداری فیلم ذره ای آرامش (محصول ۲۰۰۸) وی با مصدومیت شانه و انگشت دست مواجه شد. هنگام فیلمبرداری فیلم اسپکتر نیز پای وی پیچ خورد و فیلمبرداری به مدت چند روز به تعویق افتاد. آنطور که به نظر می رسد از بین تمامی صدماتی که وی هنگام بازی در فیلم های جیمز باند دیده است این مصدومیت شدیدترین آن ها می باشد. و خوشبختانه آنقدر شدید نیست و تاریخ اکران فیلم نیز تغییر پیدا نخواهد کرد.

حالا که به تمام صدماتی که وی در طول سیزده سال بازی در فیلم های جیمز باند دیده است نگاه می کنیم درک می کنیم که او چرا برای ایفای نقش در این فیلم جیمز باند علاقه چندانی از خود نشان نمی داد. بازی در نقش جیمز باند کار آسانی نیست و حتی مصدومیت جزئی در سن ۵۱ سالگی می تواند برای هر کسی چالش برانگیز باشد.

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی