ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

انیمیشن Isle of Dogs

انیمیشن Isle of Dogs اثری در ژانر کمدی و ماجرایی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی Wes Anderson می باشد. اکران عمومی این انیمیشن از تاریخ ۱۳ آوریل ماه کنونی در سینماهای امریکا شروع شده است.

جزیره سگ ها

در افتتاحیه شصت و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم برلین (که از تاریخ ۱۵ فوریه شروع شد و به مدت ده روز ادامه یافت) انیمیشن Isle of Dogs به نمایش گذاشته شد. در این جشنواره، کارگردان این اثر هنری یعنی Wes Anderson جایزه خرس نقره ای (متعلق به بهترین کارگردان) را نصیب خود کرد. داستان و کیفیت ساخت این انیمیشن به شدت مورد توجه منتقدان قرار گرفته است.

داستان

بیماری آنفولانزا در شهر (خیالی) مگاساکی، کشور ژاپن فراگیر شده است. شهردار شهر، آقای کوبایاشی دستور داده است تمامی سگ های شهر به جزیره ای فرستاده شوند. در جزیره پسری جوان بنام آتاری به دنبال سگ گم شده خویش (بنام اسپاتس) می گردد. آتاری در این مسیر با پنج سگ دیگر همراه می شود. زمان آن است که او و سگ ها مسیر دشواری را برای پیدا کردن سگ گم شده آغاز کنند.

مشاهده تریلر انیمیشن در آپارات فیلم‌مترجم

صداپیشگان

اثر هنری Isle of Dogs از هنرنمایی صداپیشگان فوق العاده ای بهره می برد. مهمترین صداپیشگان این انیمیشن عبارتند از:

  • Bryan Cranston
  • Edward Norton
  • Scarlett Johansson
  • Frances McDormand
  • Greta Gerwig

فروش گیشه

تا تاریخ ۲۷ آوریل این انیمیشن ۲۶ میلیون دلار در امریکا و کانادا بلیط فروخته است. در مناطق دیگر دنیا نیز ۱۶٫۱ میلیون دلار فروش داشته است. مجموع فروش گیشه این اثر هنری کمدی تاکنون ۴۲٫۱ میلیون دلار می باشد. در هفته اول اکران محدود در امریکا (۲۷ سالن نمایش) ۱٫۵۷ میلیون دلار بلیط فروخت. بیش از نیمی از مخاطبین این انیمیشن در هفته اول اکران کم تر از سی سال سن داشتند.

آیا می دانستید

  • پشم های سگ ها در این انیمیشن از پشم آلکاپا ساخته شده اند؟
  • هنگامی که تصویر از نگاه سگ ها نشان داده می شود رنگ های قرمز و سبز در تصویر نیست زیرا سگ ها نوعی کور رنگی دارند و این رنگ ها را نمی توانند تشخیص بدهند؟
  • تمامی دیالوگ های Jeff Goldblum به وسیله تلفن ضبط شده است؟ به علت بهم خوردن برنامه ها اون نتوانست به همراه دیگر عوامل برای ضبط دیالوگ ها به بریتانیا برود.
  • این انیمیشن هشتمین همکاری Wes Anderson و Bill Murray می باشد؟
  • Wes Anderson  و Scarlett Johansson هر دو در انیمیشن Sing (محصول ۲۰۱۶) حضور داشته اند؟

منبع: IMDB.com

مشاهده تریلرهای روز دنیا و صدها کلیپ دیگر در آپارات فیلم‌مترجم

سفارش ترجمه و ساخت زیرنویس فیلم مورد نظر شما در فیلم‌مترجم

 

 دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

 گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

عکس های روز سینمایی

عکس های روز سینمایی

 

 

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی