ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

سه گانه جدید Star Wars

چندی پیش بود که دیزنی تاریخ اکران فیلم های چند سال پیش روی خود را اعلام کرد. در این میان سه گانه جدید Star Wars نیز به چشم می خورد. فیلم

Star Wars: The Rise of Skywalker نهمین عنوان مجموعه فیلم های جنگ ستارگان محسوب می شود. این فیلم پایانی بر این سری فیلم های جنگ ستارگان خواهد بود و اتفاقات این مجموعه نه قسمتی در این فیلم جمع بندی خواهد شد. اولین قسمت از سه گانه جدید Star War سه سال بعد راهی سینماها می شود. تاریخ اکران این فیلم ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ است.

فیلم Solo: A Star Wars Story (محصول ۲۰۱۸)

این اتفاق بدین معنیست که بین اکران فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker و اولین قسمت از سه گانه جدید Star Wars سه سال فاصله قرار می گیرد. دو قسمت دیگر این سه گانه نیز به تریتب در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ و ۱۸ دسامبر ۲۰۲۶ اکران خواهند شد. هنوز هیچ نامی از سه گانه جدید Star Wars منتشر نشده است و نمی دانیم آیا این سه گانه داستانی مجزا برای روایت کردن دارد و یا قرار است به مجموعه چند قسمتی دیگر در آینده تبدیل شود.

دو کمپانی لوکاس فیلم و دیزنی تاکنون کار بر روی دو مجموعه Star Wars را تایید کرده اند. یکی از این مجموعه ها سه گانه جدید Star Wars می باشد. این سه گانه جدید جنگ ستارگان به کارگردانی و نویسندگی رایان جانسون، کارگردان و نویسنده فیلم Star Wars: The Last Jedi، ساخته می شود. رایان جانسون اظهار داشته است که این سه گانه به شخصیت های جدیدی از اقصی نقاط دنیای جنگ ستارگان می پردازد.

دو کمپانی لوکاس فیلم و دیزنی به همراه دیوید بنیاف و دی. بی. وایس، خالقین سریال بازی تاج و تخت، روی چندین فیلم جنگ ستارگان دیگر نیز کار خواهند کرد. اما تاکنون اطلاعاتی از اسم آن ها و یا اینکه قرار است به چه بعدی از دنیای جنگ ستارگان در این فیلم ها پرداخته شود سخنی به میان آورده نشده است.

در خصوص اکران اینطور به نظر می آید که سه گانه رایان جانسون زودتر به سینما راه پیدا خواهد کرد. این سه گانه زودتر از پروژه دیگر Star Wars معرفی شد. جدیدترین ساخته رایان جانسون Knives Out در تاریخ ۲۷ نوامبر سال جاری اکران می شود. پس از آن وی می تواند به کار بر روی سه گانه جدید Star Wars برسد. دیوید بنیاف و دی. بی. وایس نیز اعلام کرده اند که پس از پایان فصل نهایی سریال بازی تاج و تخت، پروژه جدید جنگ ستارگان را آغاز خواهند کرد. قسمت پایانی فصل آخر سریال بازی تاج و تخت ۱۹ می پخش خواهد شد.

همچنین دیزنی پیش از این نیز گفته بود که قصد دارد پس از اکران فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker روح تازه ای به این مجموعه فیلم دوست داشتنی بدمد و بعدهای دیگری از دنیای جنگ ستارگان را به تصویر بکشاند.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order پاییز سال جاری برای کامپیوتر و کنسول های خانگی عرضه خواهد شد.

اما علاقه مندان به مجموعه جنگ ستارگان تا پیش از سال ۲۰۲۲ می توانند از سریال لایو اکشن The Mandalorian لذت ببرند. این سریال به طور اختصاصی بر روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس در ماه نوامبر سال جاری پخش می شود. دیزنی فصل هفتم سریال انیمیشن Star Wars: The Clone Wars را به صورت اختصاصی بر روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس تهیه دیده است. بازی جدید Star Wars Jedi: Fallen Order پاییز امسال بر روی کنسول ها و PC منتشر خواهد شد. پارک بزرگ Star Wars: Galaxy’s Edge نیز قرار است در تاریخ ۳۱ می ۲۰۱۹ بر روی عموم گشوده شود. این پارک در شهر بازی دیزنی لند واقع در آناهایم، کالیفرنیا، ایالات متحده امریکا واقع شده است.

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی