ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

شباهت Ghost Recon: Wild Lands به GTA

photo_2016-07-29_22-13-33

به بولیوی خوش آمدید، کشوری که در آن کارتل ها هرکاری که می خواهند می کنند و شما باید آن ها را نابود کنید.

سازندگان این بازی قول داده اند که Ghost Recon: Wild Lands هیجان انگیز ترین بازی ماجراجویی از لحاظ بزرگی دنیا خواهد بود که شرکت Ubisoft تا به حال ساخته است.

خیلی آسان است که بگوییم یک بازی شبیه فلان بازی است و اینگونه آن را تحقیر کنیم ولی این کار در مورد Ghost Recon: Wild Lands یک تعریف است. Wild Lands ترکیبی از GTA و Far Cry با co-op چهارنفره است. تریلری که از آن در E3 دیدیم ترکیبی از گرفتن پادگان های مرزی در Far Cry با بخش Heists در GTA Online بود. ماموریتی که شاهد آن بودیم نیازمند همکاری و هماهنگی بین بازیکنان بود. برای اینکه ماموریت به نحو احسنت با کمترین دردسر انجام شوند باید همه ی بازیکنان کار خود را درست انجام دهند.

بازی در کشور بولیوی است، کشوری که کارتل ها در آن هرکاری که می خواهند می کنند و دولت فاسد کاری به کار آنها ندارد. تیم چهارنفره ی شما باید کشور را از وجود کارتل ها پاکسازی کند و همچنین دولت فاسد را نیز برکنار کند. از آنجا که دنیای این بازی بسیار بزرگ خواهد بود، طبیعی است که وسایل نقیله ی بسیاری در اختیار بازیکنان از قبیل هلیکوپتر، قایق، هواپیما، خودرو، موتورسیکلت و وانت هایی که در عقب آن ها تیربار نصب شده است قرار گیرد.

مهم است این را بدانید که مراحل بازی را به صورت تک نفره نیز می توانید انجام دهید اما فایده آن چه خواهد بود؟ تمام بازی را می توانید بصورت چندنفره با دوستان یا غریبه ها انجام دهید. مرحله ای که در E3 شاهد آن بودیم نجات یک گروگان از دست کارتل ها در یک روستا بود. این تیم چهارنفره شامل افرادی متفاوت با یکدیگر است که هرکدام از اقلیم متفاوتی آمده اند.

بازیکنان آزادند که مراحل را با استراتژی خاص خود به پایان برسانند. برای اتمام یک مرحله می توانید از مخفی کاری استفاده کنید و دشمن را غافلگیر کنید یا آنکه از همان ابتدا رامبو شوید و با سروصدای زیاد مرحله را تمام کنید. و شاید دلتان بخواهد قبل شروع مرحله کمی اطراف را بگردید زیرا شاید هلیکوپتری پیدا کنید که تمام کردن مرحله را برای شما آسان تر کند. بعد دزدیدن هلیکوپتر و ارتفاع گرفتن، دو نفر از تیم شما پایین می پرند. آز آن بالا بزرگی دنیای این بازی به وضوح دیده می شود. دو نفری که به پایین رفتند چتر خود را باز می کنند و در موقعیت قرار می گیرند و برای هلیکوپتر دشمنان را نشانه گذاری می کنند. شاید تا الان بگویید این بازی از بعضی جهات شبیه به Far Cry است ولی این یک بازی سوم شخص است. دو نفر بعد از آنکه دشمنان را نشانه گذاری کردند، بطور مخفیانه و کشتن دشمنان با تسلیحات مجهز به صدا خفه کن با تیراندازی های همزمان و خفه کردن از پشت، خود را به گروگان می رسانند و او را نجات می دهند اما صدای آژیرخطر در می آید و اوضاع بهم میریزد. دونفر در هلیکوپتر شروع به شلیک به طرف دشمنان نشانه گذاری شده می کنند. دو نفر دیگر گروگان را سوار یک خودرو می کنند و فرار می کنند.

انجام اینگونه مراحل به همراه دوستان می تواند بسیار جذاب باشد، مخصوصا اگر مزه ی انجام دادن موفقیت آمیز GTA Online Heists هنوز زیر زبانتان مانده باشد.

هنوز سوالاتی بسیار در مورد Ghost Recon: Wild Lands باقی مانده است اما تا اینجا می توان حدس زد که این بازی ترکیب موفقیت آمیز GTA Online Heists و Far Cry خواهد بود. هنوز زمان زیادی تا انتشار بازی که ۱۷ اسفند است مانده است، بنابراین می توان در تریلر های بعدی آن انتظار دیدن محتوای بیشتر برای این بازی را داشت.

grw-ubicom-ss-02-HQ_253009

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی