ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

۱۰ فیلم برتر آرنولد شوارتزنگر

پس از ایفای اولین نقش خود در فیلم هرکول در نیویورک (Hercules in New York، محصول ۱۹۷۰)، آرنولد شوارتزنگر نزدیک به نیم قرن است که تاثیر زیادی بر سینمای اکشن داشته است. وی در طی تمام این سال ها به یک سوپر استار واقعی سینمای هالیوود مبدل شده است. فیلم جدید وی، ترمیناتور: سرنوشت تاریک (Terminator: Dark Fate)، چندی دیگر (نوامبر سال جاری) به صورت جهانی اکران خواهد شد. از فرصت استفاده می کنیم و ۱۰ فیلم برتر آرنولد شوارتزنگر را به شما معرفی می کنیم.

فیلم شماره ۱۰: پلیس کودکستان (Kindergarten Cop، محصول ۱۹۹۰) | ژانر: کمدی، جنایی

داستان فیلم: پلیسی جدی و سرسخت (آرنولد شوارتزنگر) می بایست برای به دام انداختن مجرمی خطرناک، همسر او را پیدا کند تا شاید بتواند از این طریق این جنایتکار را به جاییکه به آن تعلق دارد یعنی پشت میله های زندان بیندازد. بدین منظور این پلیس سرسخت باید خود را مربی کودکستان جا بزند.

فیلم شماره ۹: مرد فراری (The Running Man، محصول ۱۹۸۷) | ژانر: اکشن، علمی-تخیلی، مهیج

داستان فیلم: اتفاقات این فیلم سال ها در آینده رخ می دهد. مردی (آرنولد شوارتزنگر) که بیگناه مجرم شناخته شده است می بایست برای نجات جان خود در برنامه جنون انگیز تلویزیونی شرکت کند. در این برنامه زندانیان فرصت دارند تا برای نجات جان خود فرار کنند و یا در غیر اینصورت به بدترین وضع کشته خواهند شد.

فیلم شماره ۸: دروغهای راستین (True Lies، محصول ۱۹۹۴) | ژانر: اکشن، مهیج

داستان فیلم: هری تسکر (آرنولد شوارتزنگر) مامور امنیتی امریکایی می باشد وظیفه دارد هرگونه تهدید تروریستی علیه کشورش را خنثی کند. او پی می برد که تیم تروریستی خطرناکی سلاح اتمی سرقت کرده اند و قصد دارند امنیت جهان را خدشه دار کنند. تسکر به دنبال نابودی این تیم می باشد تا اینکه متوجه می شود همسرش نیز از تنهایی رنج می برد و در شرف ملاقات با مرد دیگری است. حال تسکر می بایست هم همسر خویش را از خود راضی نگه دارد و هم این تیم تروریستی خطرناک را در به انجام رساندن افکار پلیدشان ناکام کند.

فیلم شماره ۷: پایان دوران (End of Days، محصول ۱۹۹۹) | ژانر: اکشن، فانتزی، مهیج

داستان فیلم: روزهای پایان سال نزدیک می شود و مردم شهر نیویورک خود را برای به پایان رساندن دومین هزاره میلاد مسیح آماده می کنند. اما شیطان تصمیم می گیرد خود به زمین آید و شادی انسان ها را پایان دهد. او بدن مردی را تسخیر می کند و به دنبال عروس خود می گردد. اگر شیطان بتواند قبل از پایان هزاره دوم میلاد مسیح (اتمام سال ۱۹۹۹) آن دخترک بیچاره را پیدا کند و اعمال پلید خود را با آن دختر عملی سازد دنیا به پایان می رسد. حال پلیس بازنشسته نیویورکی (آرنولد شوارتزنگر) باید نجات بخش دنیا باشد.

فیلم شماره ۶: کماندو (Commando، محصول ۱۹۸۵) | ژانر: اکشن، ماجرایی، مهیج

داستان فیلم: دختر جان ماتریکس (آرنولد شوارتزنگر) سرهنگ بازنشسته تنومند نیروهای ویژه امریکایی توسط یکی از همکاران سابقش گروگان گرفته می شود. جان ماتریکس به هر قیمتی تصمیم دارد جان دختر خویش را نجات دهد.

فیلم شماره  ۵: پرداتور (Predator، محصول ۱۹۸۷) | ژانر: اکشن، ماجرایی، علمی-تخیلی

داستان فیلم: گروهی از کماندوهای امریکایی به فرماندهی داچ (آرنولد شوارتزنگر) برای انجام عملیاتی به جنگلهای امریکای مرکزی فرستاده می شوند اما در آنجا با موجودی فرازمینی و بسیار قدرتمند رو به رو می شوند.

فیلم شماره ۴: داغ سرخ (Red Heat، محصول ۱۹۸۸) | ژانر: اکشن، جنایی، کمدی

داستان فیلم: ایوان دانکو (آرنولد شوارتزنگر) از افسران سرسخت شوروی می باشد که ماموریت دارد قاچاقچی مواد بدنام گرجستانی که همکارش را کشته و به امریکا گریخته است را بازداشت کند و به کشورش بازگرداند. در این بین او با کارآگاهی امریکایی همکاری می کند.

فیلم شماره ۳: نابودگر ۳: خیزش ماشین‌ها (Terminator 3: Rise of the Machines، محصول ۲۰۰۳) | ژانر: اکشن، علمی-تخیلی

داستان فیلم: رباتی بسیار پیشرفته (آرنولد شوارتزنگر) از آینده سفر می کند تا جان کانر و نامزدش را از خطر خطرناک ترین ربات قاتل نجات دهد.

فیلم شماره ۲: نابودگر ۲: روز داوری (Terminator 2: Judgment Day، محصول ۱۹۹۱) | ژانر: اکشن، علمی-تخیلی

داستان فیلم: رباتی بسیار قدرتمند (آرنولد شوارتزنگر) و شبیه به رباتی که قصد داشت جان سارا کانر را بگیرد حال از او و فرزندش در برابر خطر ربات بسیار پیشرفته دیگر محافظت می کند.

فیلم شماره ۱: نابودگر (The Terminator، محصول ۱۹۸۴) | ژانر: اکشن، علمی-تخیلی

داستان فیلم: ربات پیشرفته و تنومندی (آرنولد شوارتزنگر) از آینده فرستاده می شود تا خدمتکاری جوان را به قتل برساند چراکه فرزند این خدمتکار در صورت به دنیا آمدن در آینده باعث شروع جنگی خواهد شد که رباتها را به ورطه نابودی می کشاند. و اما سربازی نیز از آینده فرستاده می شود تا از این خدمتکار جوان محافظت نماید.

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی