ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

۵ مجموعه فیلم ناموفق سال ۲۰۱۹

حال که چندین روز است سال ۲۰۱۹ را به پایان رسانده ایم نگاهی به فیلم های سالی که گذشت می اندازیم. مشاهده می کنیم که بسیاری از این فیلم ها خواه موفق یا ناموفق متعلق به مجموعه های فیلم هستند. امروز قصد داریم پنج فیلم ناموفق سال ۲۰۱۹ از مجموعه های فیلم بسیار پرطرفدار را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

مجموعه فیلم احضار (The Conjuring)

اولین نسخه از مجموعه فیلم احضار دوست داشتنی در سال ۲۰۱۳ به کارگردانی جیمز ون فروش بسیار خوبی را در گیشه تجربه کرد. پس از آن و در سال ۲۰۱۶ بود که دنباله این فیلم اکران شد و به یک موفقیت بزرگ دیگر تبدیل شد. سپس این مجموعه فیلم با فیلم های آنابل ادامه پیدا کرد. در سال ۲۰۱۹، فیلم نفرین لیورونا (The Curse of La Llorona)  و آنابل به خانه می آید (Annabelle Comes Home) به مجموعه فیلم احضار اضافه شد. متاسفانه این دو فیلم انتقاد بسیار از منتقدان را برانگیخت و به هیچ عنوان همانند انتظارات ظاهر نشد.

مجموعه فیلم پسر جهنمی (Hellboy)

به جای آنکه فیلم سوم پسر جهنمی ساخته گیلرمو دل تورو ساخته شود به نوعی داستان فیلم سوم را برای بازسازی پسر جهنمی در فیلم سال ۲۰۱۹ آن به کار بردند. اما نتیجه چه شد؟ یکی از ناامید کننده ترین فیلم های مورد انتظار! عملکرد بسیار بدی در فروش گیشه داشت. منتقدان از نحوه داستان سرایی این فیلم و نقش آفرینی بازیگران آن به شدت انتقاد داشتند. تنها عملکرد دیوید هاربور (David Harbour) در پسر جهنمی سال ۲۰۱۹ قابل دفاع بود.

مجموعه فیلم نابودگر (Terminator)

این مجموعه فیلم بی نظیر پس از نسخه دوم بسیار تحسین شده آن یعنی نابودگر ۲: روز داوری (Terminator ۲: Judgment Day) روزهای آنچنان پرفروغی را تجربه نکرد. جیمز کامرون (James Cameron) کارگردان نسخه اول و دوم آن بود و پس از آن این مجموعه را ترک کرد. پس از آن بود که فیلم های نابوگر متعددی ساخته شد اما هیچکدام نتوانستند مثل نسخه اول و دوم آن شوند. جیمز کامرون که عرصه را این دید برای تهیه کنندگی فیلم ترمیناتور: سرنوشت تاریک (Terminator: Dark Fate) پا پیش گذاشت. اما متاسفانه در نهایت این فیلم شکست سنگینی را در فروش گیشه به دست آورد و طرفداران این مجموعه فیلم را بسیار ناامید کرد.

مجموعه فیلم مردان ایکس (X-Men)

خیلی ناراحت کننده است که بخواهیم شاهد شکست بسیار بد آخرین فیلم از مجموعه فیلم مردان ایکس دوست داشتنی باشیم. این مجموعه فیلم پرطرفدار با فیلم دارک فونیکس (Dark Phoenix) به کار خود به بدترین شکل ممکن پایان داد! این فیلم پروسه ساخت بسیار بدی را تجربه کرد و تاریخ اکران آن چندین مرتبه عوض شد. نتیجه آن شد که منتقدان از این فیلم بسیار انتقاد کردند، طرفداران بسیاری از تماشای آن به شدت ناراضی بودند و فروش گیشه بسیاری بدی را نسبت به بودجه ساخت هنگفت خود به دست آورد.

مجموعه فیلم رمبو (Rambo)

سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) برای نشان دادن آمادگی خود حاضر است تقریبا هر فیلم اکشنی را بازی کند. این عمل وی برای مجموعه فیلم کرید (Creed) جواب داد و این مجموعه فیلم تاکنون بسیار موفق عمل کرده است. اما برای فیلم رمبو: آخرین خون (Rambo: Last Blood) اینطور نشد. عملکرد این فیلم در فروش گیشه بد نبود اما انتقادات بسیاری به نحوه داستان سرایی و ساخت آن وارد شد. امتیاز راتن تومیتوز این فیلم تنها ۲۷ درصد است! شاید پس از این شاهد نسخه دیگری از رمبو نباشیم.

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی