ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

عناوین حتمی و احتمالی کنسول PS5

دیری نمی گذرد از زمانی که شنیدن هر اخبار رسمی درمورد کنسول بعدی سونی آرزوی گیمرها بود. حال که سونی به تازگی اطلاعاتی درمورد کنسول نسل بعدی اش در اختیار عموم قرار داده است، نسل بعد بیش از پیش در حال پیوستن به حقیقت می باشد. سونی همچنین اخیرا اطلاع رسانی کرده است که کنسول PS5 زودتر از اواسط سال میلادی آینده به بازار عرضه نخواهد شد. در این پست قصد داریم عناوینی که عرضه آن ها برای کنسول PS5 به طور رسمی تایید شده اند و همچنین عناوینی که احتمال می رود حضور آنان را بر روی PS5 مشاهده کنیم به شما معرفی کنیم.

بسیاری از عناوینی که قرار است در سال جاری و یا حتی سال آینده به بازار عرضه شوند به احتمال زیاد هم بر روی کنسول PS4 و هم PS5 عرضه خواهند شد.

The Last of Us Part II

درست از زمانی که آخرین تریلر بازی The Last of Us Part II در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۸ منتشر شد اطلاعات بسیار کمی از این بازی مورد انتظار منتشر شده است. حتی بسیاری گمانه زنی می کنند که این عنوان برای کنسول PS5 منتشر خواهد شد. البته بسیار انتظار می رود عناوینی که تاریخ عرضه آنان هنوز مشخص نشده است هم برای کنسول PS4 و هم PS5 عرضه خواهد شد. حداقل درمورد این بازی چنین گمانه زنی می شود.

بسیار بعید به نظر می رسد حالا که دیگر به انتهای چرخه عمر کنسول PS4 می رسیم، سونی این بازی بسیار مورد انتظار را تنها برای کنسول PS4 منتشر کند. پس می شود حدس زد که ادامه سفر پرماجرای جول و الی باری دیگر در کنسول PS5 تکرار خواهد شد و این عنوان را به یکی از موفق ترین عناوین کنسول بعدی سونی تبدیل خواهد کرد.

Death Stranding

تاکنون هیدئو کوجیما و سونی درمورد عرضه این عنوان بسیار مورد انتظار بر روی کنسول PS5 سکوت اختیار کرده اند. اما در مصاحبه ای که مارک سرنی (معمار پلی استیشن پرو) اخیرا با رسانه «وایرد» انجام داده است در این مورد که این بازی شاید هم بر روی کنسول PS4 و هم PS5 منشتر می شود اشاره ای داشته است.

هنگامی که از وی درمورد عرضه بازی Death Stranding بر روی دو کنسول سوال شد او تامل کرد و لبخندی معنادار زد و پس از آن بلافاصله مصاحبه کننده به این نکته اشاره کرد که گفته شده که این بازی قرار است بر روی کنسول پلی استیشین ۴ عرضه شود. عکس العمل مارک سرنی به این معنا نیست که این عنوان به طور حتم بر روی کنسول PS5 عرضه خواهد شد. اما بسیاری عقیده دارند این واکنش وی گمانه زنی ها را برای عرضه این بازی بر روی دو کنسول بسیار بالاتر برده است.

Cyberpunk 2077

کمپانی مطرح سی دی پراجکت رد پیش از این نیز اعلام کرده بود که جدیدترین بازی در دست ساخت خود بنام Cyberpunk 2077 را با در نظر گرفتن تکنولوژی نسل بعد می سازد.

کمپانی سی دی پراجکت رد سال پیش در مصاحبه با رسانه VG247 اعلام کرد جدیدترین عنوان خود را بر اساس تکنولوژی های نسل بعد بازی های ویدیویی می سازد. آدام کیتینسکی مدیر کمپانی سی دی پراجکت رد در این مورد اظهار داشت:

«بازی Cyberpunk 2077 از بعد ساخت طوری پیش می رود که با تکنولوژی قدرتمند نسل بعد همخوانی کامل خواهد داشت.»

باید اقرار کنیم که هنوز مشخص نیست که این عنوان آیا تنها برای کنسول پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد و یا برای هر دو کنسول در دسترس قرار خواهد گرفت. ما خود بر این عقیده هستیم که با توجه به شواهد به دست آمده این عنوان ارزشمند و مورد انتظار تنها بر روی کنسول پلی استیشن ۵ قابل دسترسی خواهد بود.

Ghost of Tsushima

از هنگامی که این آی پی جدید در مراسم بازی های ویدیویی پاریس در سال ۲۰۱۷ رونمایی شد هنوز هیچ اطلاعات خاص دیگری در موردش منتشر نشده است.

می دانیم که جدیدترین ساخته کمپانی مطرح ساکر پانچ ما را به عصر فئودالی ژاپن خواهد برد. همچنین خبر داریم که مدت هاست این کمپانی سخت در حال ساخت این عنوان می باشد. اما متاسفانه این که چه زمانی و یا بر روی چه کنسولی این بازی منتشر می شود، هنوز چیزی نمی دانیم.

تریلرهای بازی که تا به امروز شاهد آن ها بوده ایم از گرافیک فوق العاده این بازی به ما خبر می دهند. بدین ترتیب دور از ذهن نیست اگر بازی Ghost of Tsushima برای دو کنسول پلی استیشن ۴ و ۵ عرضه شود. متاسفانه کمپانی ساکر پانچ و سونی نیز تاکنون در این مورد هیچ گونه اظهار نظری نکرده اند.

Starfield

کمپانی بتسدا به طور همزمان بر روی کار بر چندین پروژه بزرگ می باشد. در این بین از عنوان Starfield اطلاعات بسیار کمی در دسترس است. تمام آنچه می دانیم این است که این عنوانی کاملا جدید، تک نفره در سطح کیفی بسیار بالا و با سبک آر پی جی می باشد که داستان آن خارج از منظومه شمسی رخ می دهد.

با توجه به اینکه تنها یک تریلر معرفی از این عنوان تاکنون منتشر شده است، می توانیم بگوییم که حداقل تا سال ۲۰۲۰ این بازی عرضه نخواهد شد. همین امر سبب می شود که آن به طور جدی در زمره بازی هایی قرار بگیرد که بر روی کنسول پلی استیشن ۵ منتشر خواهند شد.

کمپانی بتسدا نیز تاکنون درمورد عرضه این بازی بر روی کنسول نسل بعد سونی حرفی به میان نیاورده است. اما آنطور که پیداست قرار است عنوان جدید کمپانی بتسدا در منظومه ای دیگر را بر روی کنسول های نسل بعد تجربه کنیم.

The Elder Scrolls VI

همانطور که گفتیم کمپانی بتسدا مشغول ساخت چندین بازی بزرگ می باشد. این کمپانی از نمایشگاه E3 سال گذشته تاکنون را در سکوت خبری طی کرده است. نه تنها بتسدا عنوان Starfield را در دست ساخت دارد بلکه بازی مورد انتظار The Elder Scrolls VI نیز توسط بتسدا در دست تهیه می باشد.

طی گفته تاد هاوارد، یکی از اعضای ارشد کمپانی بتسدا، عنوان The Elder Scrolls VI پس از عرضه Starfield منتشر خواهد شد. پس به احتمال بسیار زیاد می توانیم حدس بزنیم که این عنوان مورد انتظار را بر روی کنسول PS5 خواهیم دید.

Grand Theft Auto VI

پس از موفقیت های عجیب و غریب Grand Theft Auto V و شناخته شدنش به عنوان سومین بازی پرفروش ویدیویی (با فروش بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه) و همچنین سودمند ترین عنوان سرگرمی تاریخ (با درآمد زایی بیش از شش میلیارد دلار) درمورد ساخت نسخه بعدی Grand Theft Auto به شدت امیدوار هستیم.

کمپانی مطرح و پر آوازه راک استار هنوز به طور رسمی از ساخت این عنوان مورد انتظار سخن به میان نیاورده است. اما می توان گفت این عنوان به طور حتم بر روی کنسول های نسل بعد منتشر خواهد شد.

Final Fantasy VII Remake

هنوز به طور رسمی اعلام نشده است که آیا این عنوان پرطرفدار به کنسول PS5 راه پیدا خواهد کرد یا خیر. کمپانی مطرح اسکوئر انیکس رسما اعلام کرده است که بازی Final Fantasy VII Remake ابتدا به کنسول پلی استیشن ۴ راه پیدا خواهد کرد. از این رو می شود حدس زد که پس از آن نیز بر روی اکس باکس و PC منتشر خواهد شد.

با توجه به اینکه در اواخر چرخه زندگی پلی استیشن ۴ به سر می بریم و اینکه این عنوان بزرگ هنوز عرضه نشده است بسیار امیدواریم که بازی Final Fantasy VII Remake را بر روی کنسول PS5 نیز مشاهده کنیم.

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی