ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

Anthem و Destiny 2 – رقابت دو عنوان قدرتمند

 

 دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

 گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

عکس های روز سینمایی

عکس های روز سینمایی

 

E3 امسال به پایان رسید و بدون شک یکی از بزرگترین اتفاقات آن رونمایی از عنوان جدید کمپانی محبوب بایوور Anthem است که رقابت جالبی با Destiny 2 ساخته غول بازی سازی امریکایی Activision خواهد داشت . هر دو عنوان در ژانری مشابه طراحی شده اند و قرار است رقابتی سخت بین دو ناشر Activision و EA بر سر زمان و جیب گیمر ها در بگیرد. قبل از شروع صحبت اگر هنوز تریلر های مربوط به گیم پلی این دو بازی را ندیده اید ، پیشنهاد می کنم حتما این کار را انجام دهید . با اینکه تریلر Destiny 2 بیشتر به گیم پلی بازی پرداخته اما مشخص است که داستان بازی این بار قرار است بهتر از گذشته باشد . از طرفی دگیر Anthem یک اکشن RPG ساخته Biowere است که مشخصا تمرکز زیادی بر داستان خواهد داشت. از انجایی که ناشر دو بازی EA و Activision رقبای دیرینه یکدیگر هستند . دور از انتظار نیست که طرفداران هر دو کمپانی از همین حالا بحث بر سر برتری یکی بر دیگری را پیش بکشند . هیچکدام از ما هنوز نمی توانیم نظر قطعی در این باره بدهیم ولی با شناختی که از دو این کمپانی قدیمی داریم می توان حدس زد که هر کدام بیشتر بر کدام بخش ها تمرکز خواهند داشت.

Destiny 2 بیشتر از اینکه یک نسخه مستقل باشد مانند ادامه ای بر نسخه قبلی اش خواهد بود . با این تفاوت که حالا داستان و دنیایی بزرگتر را در پیش روی خواهیم داشت و المان های دیگری مثل شخصی سازی کاراکتر ها ، ماموریت ها و محیط های اجتماعی هنوز مشخص نشده اند . رید ها ، استرایک های و ماموریت های جانبی بیشتر همگی مواردی هستند که می تواند Destiny 2 را تبدیل به یکی از بهریتن بازی های سال کند. از طرزفی دیگر Anthem ساخته کمپانی محبوب نقش افرینی ساز Biowere می تواند هر انچه Destiny کم دارد را در خود جای بدهد . در واقع Destiny نهایتا نسخه ای کمی پیشرفته تر از عنوان قبلی اش خواهد بود و وجود نو اوری های انچنانی در ان کمی بعید است ،Anthem اما عنوانی جدید با دنیایی به مراتب زیباتر به نظر می رسد ، اضافه کردن محیط های زیر اب ، مردان اهنینی که به تنهایی در هوا پرواز می کنند و گرافیک فوق العاده اش ، نوید بازی جذاب و انقلابی را می دهد . و نهایتا شخصیت های داستان که با توجه به پیشینه بایور احتمالا عمیق تر و با جزئیات بیشتری خواهند بود . اگر بخواهیم صادقانه برخورد کنیم احتمالا در بخش شخصیت پردازی باییور ، بانجی را خواهد بلعید.

در مجموع بنظر می رسد که Anthem روی کاغذ پتانسیل بیشتری برای ارائه یک بازی بهتر مخصوصا برای یک طرفدار سبک نقش افرینی خواهد داشت. اما داستان و شخصیت پردزای پایان کار نیست . Destiny جامعه ی قدرتمندی دارد که از نسخه قبلی با خود اورده و همین تضمین ارائه ی بازی خوب و درگیر کننده را نسبت به نسخه قبلی خواهد داد . مورد دوم برتری زمانی Destiny نسبت به Anthem است ، Anthem قرار است که در پاییز ۲۰۱۸ عرضه عمومی گردد و اگر تاخیر های رایج در صنعت بازی سازی را هم مد نظر قرار دهیم احتمالا کریسمس زمانی خواهد بود که طرفدارانAnthem ، آن را در خانه خود خواهند داشت . از طرفی Destiny 2 سپتامبر امسال عرضه خواهد شد و تا زمانی که Anthem اولین نسخه خودش را ارئه دهد. Destiny بازی قدرتمند ، وسیع ، پر طرفدار و پر از کاربر خواهد بود . و بایوور برای کشاندن گیمر ها از پای Destiny به سمت خودش کار سختی را در پیش روی خواهد داشت. با توجه به زمانی زیادی که بین عرضه این دو بازی وجود دارد ، احتمالا بسیاری از این فرضیه تغییر خواهند بود . Anthem بسیار امیدوار کنند به نظر می رسد و Destiny بازی است که به هر حال همه ما بازی خواهیم کرد . این که در پایان کدام یک بیشتر نظر گیمر ها را به خود جلب کند در اینده معلوم خواهد شد.

مترجم : خسرو خطیبی

منبع : Mmorpg.com

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی