ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

Call of Duty: WW2 معرفی شد

 

 دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

 گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

عکس های روز سینمایی

عکس های روز سینمایی

 

همه چیز درباره Call of Duty: WW2

پلتفورم: Xbox One، PS4 و PC

بعد از اعلام رسمی Call of Duty: World War 2 توسط Activision، جزییات جدیدی راجع به این بازی که توسط استودیو Sledgehammer Games در حال ساخت است منتشر شد. ساخت عنوان Call of Duty بر عهده سه استودیو Sledgehammer Games، Infinity Ward و Treyarch است که هر کدام پس از دیگری در طی ۳ سال عنوان خود را روانه بازار می کنند. روابط و همکاری میان این ۳ استودیو بسیار دوستانه و نزدیک است.

استودیو Sledgehammer Games شاید برای خیلی ها اسمی نا آشنا باشد اما افرادی که در آن در حال کار هستند سوابق بسیار طولانی و درخشانی را در کارنامه خود دارند. سازندگان Sledgehammer Games قبل از ایجاد این شرکت توسط Activision ساخت سری Dead Space در Visceral Studios را بر عهده داشتند. آنها پس از ایجاد Sledgehammer Games کار بر روی ساخت یک بازی سوم شخص که در Vietnam شکل می گرفت را آغاز کردند اما بعد از ایجاد بحران های مختلف در Infinity Ward و ترک تعدادی از کارمندان آن شرکت، آنها پروژه Vietnam رو کنار گذاشته و با همکاری Infinity Ward پروژه Modern Warfare 3 رو به اتمام رساندند و پس از آن Activision به آنها این فرصت را داد که Call of Duty خود را بسازند. Sledgehammer Games در سال ۲۰۱۴ توانست Advanced Warfare را روانه بازار کند که در نوع خود جدید بود و بخش Campaign آن توانست موفقیت های قابل توجهی کسب کند. و حالا بعد از گذشت ۳ سال این بار دوباره نوبت به Sledgehammer Games میرسد که توانایی های گرافیکی خود به رخ بکشد.

اطلاعات لو رفته جدید از بازی ۲۰۱۷ این شرکت یعنی Call of Duty: WW2 نشان می دهد که تاریخ انتشار November 3 یا ۱۳ آبان امسال خواهد بود. اطلاعات دیگری نشان می دهد که بازی بجز بخش Campaign و  Multiplayer داری بخش سومی است که هنوز زامبی بودن آن مشخص نیست اما بطور قطع بصورت Co-op خواهد بود. توضیحات بازی از نبرد ساحل Normandy و مکان های تاریخی در اروپا می گوید. بازی داستان شجاعت سربازانی را نشان می دهد که برادری میان آنها بسیار محکم است. همچنین در بخش Campaign بازی باید انتظار داستانی قوی و نبرد های فوق اکشن را داشته باشیم.

طبق اطلاعات بدست آمده بخش Multiplayer بازی به حالت Boots on the Ground خواهد بود و این یعنی قادر به انجام پرش های بلند نخواهید بود و مپ های بازی در معروف ترین شهرهای اروپایی خواهد بود. بخش Co-Op بازی دارای داستان مجزا از بخش Campaign خواهد بود و لحظاتی فوق العاده ای را رقم خواهد زد. همینطور بنظر میرسد که بتای بازی برای کسانی که پیش خرید کنند در دسترس خواهد بود. طبق روال همیشه بتای Call of Duty در دو نوبت سه روزه برگزار می شود که نوبت اول مختص کسانی است که بازی را پیش خرید کرده اند.

در خبری دیگر، متوجه شدیم که بازیگر فیلم Transformers یعنی Josh Duhamel در بازی ایفای نقش خواهد کرد. وجود این بازیگر در بازی نشان از لحظات سینماتیک و شخصیت پردازی عمیق است.

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی