ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

پیش نمایش Darksiders 3

 

 دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

 گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

عکس های روز سینمایی

عکس های روز سینمایی

 

بعد از ساخته شدن نسخه های Remastered برای Darksiders 1 & 2، وجود نسخه سوم این بازی دور از انتظار نبود. در این مطلب به همه ی جزییات منتشر شده درباره ی Darksiders 3 خواهیم پرداخت.

در Darksiders 3 همانند نسخه های پیشین دنیای بزرگی در مقابل بازیکن قرار خواهد گرفت که خطرات و تهدیدات جدیدی در آن وجود دارد. سری Darksiders  بطور کلی داستان چهار سوارکار افسانه ای را بازگو می کند، چهار سوارکاری که وظیفه ایجاد بالانس بین نیروهای خوب و بد و همچنین برگرداندن نظم به جهان را دارند. در نسخه های اول و دوم بازی شما در نقش War و Death دو سوارکار افسانه ای ظاهر شدید و حالا دو سوارکار دیگر به نام های Fury و Strife می مانند که هنوز به آنها پرداخته نشده است. در Darksiders 3 نقش اصلی بازی Fury  خواهد بود که با شلاق مرگبار خود ترس در دل دشمنان می اندازد.

طبق اطلاعات منتشرشده Fury فرم های متفاوتی را در حین نبرد و همچنین برای جا به جایی در فضاهای مختلف به خود می گیرد. Fury ماموریت دارد که Seven Deadly Sins را از بین ببرد و به نظر می رسد که فضاهای مختلف در بازی هرکدام نمایانگر یک Sin هستند.

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم Fury از یک شلاق مرگ آور و قدرت های جادویی متفاوت بهره می برد. نسخه های پیشین Darksiders از لحاظ سیستم نبرد بسیار شبیه به God of War بودند، چیزی که بازی را بسیار لذت بخش کرده بود اما Darksiders بر خلاف God of War یک عنوان نقش آفرینی نیز محسوب می شود. در نسخه سوم بازی نیز ظاهرا شاهد گیم پلی خشن Hack n Slash خواهیم بود. در طول بازی Fury به جاهای دوری از بهشت تا خود جهنم سفر خواهد کرد. بر روی زمین جنگ آخرالزمان بین نیروهای اهریمنی و بهشتی رخ داده است و به دنبال آن چیز زیادی از تمدن انسان ها باقی نمانده است. شهرهای سوخته و یا سبز مملو از گیاهان و درختان بلند به خوبی آخرالزمان را در این بازی به تصویر می کشند.

این بازی طبق اطلاعات بدست آمده در سال ۲۰۱۸ برای PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد. شما می توانید دو تریلر رونمایی و گیم پلی این بازی را با کیفیت ۱۰۸۰p یا ۳۶۰p از کانال سایت فیلم مترجم در تلگرام دریافت کنید.

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی