ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

پیش نمایش Days Gone

 

 دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

 گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

عکس های روز سینمایی

عکس های روز سینمایی

 

پلتفرم: انحصاری PS4

تاریخ انتشار: اوایل ۲۰۱۸

این بازی سوم شخص در نگاه اول آشنا به نظر می آید و شاید شما را یاد The Last of Us ساخته شده توسط استودیو Naughty Dog بیندازد. با توجه به چیزی که از تریلر آن شاهد بودیم شاید بتوان گفت Days Gone ترکیبی از The Walking Dead و Sons of Anarchy است. شما در بازی در نقش Deacon St. John یک موتورسوار سرکش خواهید بود که در دنیای بعد از آخرالزمان زندگی می کند. همانطور که انتظار آن می رفت، شاهد نمایش بسیار زیبا از Days Gone در نمایشگاه E3 امسال بودیم.

این بازی توسط شرکت Bend Studio ساخته و توسط Sony Interactive Entertainment نشر می شود. ژانر بازی اکشن ماجراجوی و ترسناک بقایی خواهد بود و همچنین از PS4 Pro نیز پشتیبانی خواهد کرد. شما می توانید هردو تریلر این بازی فوق العاده در کانال تلگرام یا آپارات سایت فیلم مترجم تماشا کنید.

Days Gone چه نوع بازی است؟

Days Gone یکی بازی Open World است که توسط Bend Studio، استودیویی که ساخت بازی هایی مانند Uncharted: Golden Abyss و Syphon Filter را در کارنامه خود دارد ساخته می شود. بازی ظاهرا الهامات زیادی از The Last of Us و Sons of Anarchy گرفته است. شخصیت اصلی بازی یعنی Deacon St. John موتور سوار سرکشی است که ترجیح میدهد در دنیای خطرناک بیرون از اردوگاه ها زندگی کند، حتی اگر این به معنای سرکار داشتن با زامبی ها باشد. بازی دنیای دوسال بعد از فروپاشی تمدن ها در اثر تبدیل شدن میلیون ها انسان به زامبی های بی مغزی که به Freakers یا عجیبک ها معروفند را به تصویر می کشد. آنها بسیار سریع، چابک و غیرقابل توقف هستند. دنیای بازی بزرگ خواهد بود و از عنصر هایی مانند crafting، نبرد های گوناگون با دشمن و کاوش با استفاده از موتورسیکلت بهره خواهد بود. شما باید از تمامی امکانات خود برای زنده ماندن بهره ببرید.

زامبی ها در Days Gone به شدت خطرناک هستند و به صورت دسته جمعی حرکت می کنند. تریلر سال ۲۰۱۶ بازی صدها زامبی را نشان داد که بر روی یکدیگر می افتادند و در تعقیب شخصیت اصلی بازی بودند. ابزار هایی در محیط اطراف قرار داده شده اند که با کمک آنها بتوانید جلوی زامبی هارا برای مدت کوتاهی بگیرید یا آنها را کند کنید. همانطور هم در تریلر دیدیم بستن درهای پشت سر یا آتش زدن زامبی ها آنها را کند می کند. خراب شدن یک پل قدیمی که بلافاصله بعد از قرار گرفتن زامبی ها بر روی آن بخاطر عدم تحمل وزن زیاد نیز به زیبایی اتفاق می افتد. موتور سواری بر روی گل های خیس به زیبایی طراحی شده است و از سرخوردن لاستیک تا پرت شدن گل ها همگی در گرافیک بالای بازی به زیبایی نشان داده می شوند. آب و هوا در بازی بصورت پویا خواهد بود و شاید شما مرحلی ای را که دوست شما در هوای خوب تجربه کرده است، در آب و هوای برفی تجربه کنید. با عوض شدن آب و هوا چیزی از گرافیک بالای بازی کم نمیشود. برف سنگین در بازی با زیبایی بسیار طراحی شده است. بازی همچنین دارای مراحل مخفی کاری خواهد بود که در آنها با گروه های خلافکار خارج از اردوگاه ها مقابله خواهید کرد.

 

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی