ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

فروش خوب Pokémon Detective Pikachu

گزارش ها حاکی از آنست که کارآگاه پیکاچوی دوست داشتنی (با صداپیشگی رایان رینولدز) و دوستانش افتتاحیه بسیار خوبی را در باکس آفیس تجربه کردند.

پس از محبوبیت بسیار زیاد بازی پوکمن فیلمی بر اساس این بازی نیز ساخته شد. آنطور که پیداست فیلم آن نیز بسیار مشتاق پیدا کرده است. به نقل از سایت Box Office Mojo فیلم Pokémon Detective Pikachu فروش حدودا ۵۸ میلیون دلاری را در امریکا در اولین هفته اکرانش تجربه کرده است. البته این رقم فروش با انتشار اطلاعات فروش دقیق فیلم کم و یا زیاد خواهد شد. اما می توانیم با اطمینان بگویم Pokémon Detective Pikachu از فروش ۴۷٫۷ میلیون دلاری Lara Croft: Tomb Raider (با بازی آنجلینا جولی و دنیل کریگ، محصول ۲۰۰۱) در هفته افتتاحیه خود، کاملا موفق تر عمل کرده است.

فیلم Pokémon Detective Pikachu در هفته نخست اکران خود توانست پس از فیلم بسیار موفق Avengers: Endgame، که در هفته سوم اکران در امریکا ۶۳ میلیون دلار بلیط فروخت، در رتبه دوم قرار بگیرد. شروع فیلم Pokémon Detective Pikachu را در هفته نخست افتتاحیه خود می توان شگفت انگیز نامید. چراکه این فیلم ششمین اثر پرفروشی است که در هفته اول اکران در رتبه اول قرار نگرفته است. حالا می توانیم اندکی به محبوبیت واقعی پوکمن بین طرفدارها پی ببریم!

اما Pokémon Detective Pikachu (با بودجه حدودا ۱۵۰ میلیون دلاری) توانست در عرصه جهانی نیز بسیار موفق عمل کند. این فیلم حدودا ۱۱۳ میلیون دلار در دیگر نقاط دنیا فروش کرد. از جمله این کشورها می توان به چین (حدودا ۴۰ میلیون دلار)، بریتانیا (حدودا ۶٫۶ میلیون دلار) و ژاپن (حدودا ۱۳ میلیون دلار) اشاره کرد. البته قابل ذکر است که فیلم Pokémon Detective Pikachu یک هفته زودتر در کشور ژاپن اکران شده است. ما نیز عقیده داریم این اثر هنری به زودی پرفروش ترین فیلم اقتباسی از بازی های ویدیویی خواهد شد چرا که تمام این موفقیت ها تنها کمتر از یک هفته رخ داده است. ناگفته نماند یکی دیگر از بازارهای بزرگ این فیلم در روسیه می باشد که قرار است از تاریخ ۱۶ می نیز در این کشور اکران سراسری شود.

همچنین فیلم Pokémon Detective Pikachu اولین فیلم اقتباسی از بازی ویدیویی است که اکثر بررسی های انجام شده بر روی این فیلم در سایت Rotten Tomatoes مثبت می باشد.

فیلم Pokémon Detective Pikachu در تاریخ ۱۰ می در کشور امریکا اکران شد. از بازیگران دیگر این فیلم نیز می توان به جاستیس اسمیت (در نقش تیم گودمن)، کاترین نیوتن (در نقش لوسی استیونس) و عمر چاپارو (در نقش سباستین) اشاره کرد.

 

 

 

 

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی