ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

امید زیاد EA به Star Wars Jedi: Fallen Order

ماه پیش بود که کمپانی الکترونیک آرتز و یا همان EA از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رونمایی کرد. Star Wars Jedi: Fallen Order عنوانی تک نفره و داستان محور می باشد که نوامبر سال جاری برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و کامپیوترهای خانگی عرضه خواهد شد. از این بازی تاکنون تنها یک تریلر سینماتیک منتشر شده و بازخورد قابل توجهی نیز داشته است. دنیای جنگ ستارگان طرفداران بسیاری در سرتاسر دنیا دارد. بسیاری امیدوارند EA بتواند با این بازی اعتماد دوباره گیمرها را به خود جلب کند. اما امید زیاد EA به Star Wars Jedi: Fallen Order نیز قابل توجه می باشد. این کمپانی بسیار امیدوار است که جدیدترین عنوان خود را به خوبی بتواند بفروش برساند.

چندی پیش بود که آندرو ویلسون، مدیر عامل کمپانی مطرح EA طی مصاحبه ای از عنوان پیش روی این کمپانی و انتظارات آن صحبت می کرد. وی اظهار داشت که EA انتظار دارد بازی Star Wars Jedi: Fallen Order تا تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۰ حدودا بین شش تا هشت میلیون نسخه فروش کند. بدین ترتیب این کمپانی انتظار دارد طی چهار و یا پنج ماه این مقدار فروش را برای بازی Star Was Jedi: Fallen Order تجربه کند. می شود گفت که این مقدار فروش اگر برای بازی تک نفره قرار باشد رخ بدهد، EA کار سختی را خواهد داشت.

البته که هرچقدر به تاریخ عرضه بازی نزدیک تر می شویم این انتظارات با ارائه نمایش بیشتر محتویات بازی و تعداد پیش فروش آن رنگ و بوی واقعیت به خود می گیرند. در حقیقت کمپانی Respawn Entertainment، که توسعه این عنوان را بر عهده دارد، اگر بتواند با ارائه اولین تریلر گیم پلی این بازی بازخوردهای مثبتی را دریافت کند می توان گفت که انتظارات EA شاید آنقدرها هم دور از دسترس نباشد اما اگر بازخوردهای هواداران با دیدن گیم پلی بازی منفی باشد می شود تصور کرد که شکست برای EA در این پروژه حتمی خواهد بود.

با توجه به این مقوله که عنوان دیگر کمپانی EA بنام Star Wars Battlefront II در مدت زمان مشابه توانست انتظارات EA را برآورده کند می توانیم امید به موفقیت برای جدیدترین بازی جنگ ستارگان کمپانی الکترونیک آرتز داشته باشیم. بازی Star Wars Jedi: Fallen Order عنوانی کاملا تک نفره می باشد و کاملا امید داریم EA این دفعه اشتباهات بازی Star Wars Battlefront II را تکرار نکند. ما خوشبین هستیم که در صورت داشتن گیم پلی مناسب و درس گرفتن EA از اشتباهاتش این بازی عملکرد خوبی را از خود ارائه دهد. با تمام این حرف ها باید صبر کرد و دید که آیا در نمایشگاه E3 2019 این بازی اعتماد هواداران را جلب خواهد کرد یا خیر.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ ۱۵ نوامبر سال جاری برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و کامپیوترهای خانگی عرضه می شود و تاکنون EA عنوان نکرده است که آیا این عنوان برای پلتفرم های دیگر نیز عرضه می شود یا خیر.

 

 

 

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی