ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

Eclipse : محتوای دانلودی جدید Black Ops 3

دومین محتوای دانلودی Black Ops 3 با نام Eclipse از راه رسیده است و این بار هم کاربران Xbox One و PC یک ماه دیرتر از کاربران PS4 آن را دریافت می کنند. درست مانند Awakening اولین محتوای دانلودی Black Ops 3، محتوای جدید هم دارای چهار مپ برای بخش Multiplayer و یک مپ بزرگ Zombies است. یکی از این مپ های Multiplayer بازسازی شده ی یک مپ Multiplayer از بازی Call of Duty: World at War است و صد البته هیچ محتوای دانلودی جدیدی از طرف Treyarch بدون یک مپ زامبی کامل نیست. مپ زامبی جدید با نام Zetsubou No Shima به معنی جزیره ی نومیدی چهار قهرمان مپ قبلی یعنی Nikolai روسی، Richtofen آلمانی، Takeo ژاپنی و Dempsey آمریکایی را در جزیره ای مخوف که آزمایشات گروه ۹۳۵ تاثیرات وحشتناکی روی حیوانات و گیاهان آن گذاشته است در دام خود می اندازد.

محتوای دانلودی Eclipse برای Multiplayer :

Knockout : این مپ جلوه ای بسیار زیبا و رنگارنگ به Eclipse می دهد. Knockout به معنای ضربه فنی است و معبدی چینی را با سکوی مبارزه در وسط نقشه به تصویر می کشد. اکثر نبرد ها در این مپ در فضاهای بیرونی اتفاق می افتد ولی محیط داخلی هم به زیبایی طراحی شده است و همراه با نورپردازی های چشمگیر هنری و اتاقی آینه ای به سبک فیلم های بروس لی است که آن را زیباتر کرده است. از جمله نقات ضعف این مپ عدم وجود فضاهای باز و محدود بودن راه هایی برای سوپرایز کردن حریفان می باشد.

Rift : این مپ احتمالا بهترین مپ موجود در Eclipse است و بازی در آن با هر مدی لذت بخش است. این مپ بر روی پلتفرمی طراحی شده است که در زیر آن مواد مذاب جریان دارد. فضای مپ تاریک و کارخانه ای است. مهم نیست شما در کجا از مپ حضور دارید، همیشه راهی برای سوپرایز کردن حریفانتان وجود دارد، چه از داخل واگن های قطار و چه از باریکه ی که به شما اجازه می دهد بر روی دیوار بدوید و مواد مذاب را زیر پایتان مشاهده کنید.

MP IS DEAD

Spire : از این مپ می توان به عنوان یکی دیگر از مپ های زیبای Eclipse یاد کرد. این مپ در برج بسیار بلندی در میان ابر ها که خود یک فرودگاه نیز هست واقع شده است. شکل و شمایل این مپ بسیار فضایی است و تصویری از فرودگاه های آینده را به نمایش می گذارد. این مپ همچنین از لحاظ ظاهری به مپ Nuketown شباهت هایی دارد. نمایش برج های دیگر آسمان خراش در دور دست ها در میان ابرها بسیار زیبا و خیره کننده از کار درآمده است. این مپ همچنین دارای محیط های باز برای نبرد تک تیرانداز ها است. از پله های برقی گرفته تا اتاق های بلندی که فقط با پرش بلند و دویدن بر روی دیوار به آن ها میرسید، این مپ پر از سوپرایز های مختلف است و محیط روشن و باز آن حس خوبی را به بازیکن ها القا می کند.

Verge : این مپ بازسازی ضعیف مپ Banzai از Call of Duty: World at War است. بازسازی این مپ فضای آن را از جنگ جهانی دوم به فضایی که حس فیلم Mad Max: Fury Road را القا می کند تغییر داده است و حسی آخرالزمانی به شما می دهد. پُلی بزرگ در وسط این مپ وجود دارد که در زیر آن رودخانه ای جریان دارد که به شما فرصت برای سوپرایز کردن حریفانتان را از طریق از آب به بیرون پریدن را می دهد. مانع های زیاد و بزرگ بر روی پل و تونل های اطراف باعث شده اند تا Verge مپی مناسب برای نبرد نزدیک باشد.

zetsubou_no_shima_scsreenshot_0418_1

محتوای دانلودی Eclipse برای بخش Zombies مپ Zetsubou No Shima یا جزیره ی نومیدی است. این مپ به زیبایی Der Eisendrache نیست ولی دارای پازل ها، معما ها و اسلحه های جدید و مرگباریست که شما را ماه ها سرگرم خود خواهد کرد. فضای مپ بسیار سبز و زیبا است. نور آفتاب از میان برگ درختان می تابد، هواپیما ها بطرز مشکوکی در این جزیره ی ژاپنی سقوط می کنند و راز های وحشتناکی در زیر زمین و آزمایشگاه گروه ۹۳۵ در انتظار شما می باشد. این مپ برای اولین بار نیز نبرد زیر آب را در Zombies معرفی می کند. زامبی ها در زیر آب به سختی خودشان رو به شما می رسانند، حتی زامبی های دونده. سیستم حمل و نقل مپ از طریق زیپلاین و یا لوله های آبی زیرزمینی است.

این مپ به نسبت از Der Eisendrache بزرگ تر است و گشتو گذار در آن شما را خسته نمی کند، البته اگر جرات رفتن به زیرزمین های تاریک را داشته باشید…

برای آشنایی بیشتر با داستان Black Ops 3: Zombies به این پست مراجعه کنید

large
برای سفارش زیرنویس فارسی بازی Call of Duty: Black Ops III ( نسخه PC ) به بخش سفارش ترجمه مراجعه نمایید.

شما می توانید تریلر بازی را از کانال آپارات فیلم مترجم مشاهده نمایید.

مترجم : سعید ابراهیمی

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی