ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

تغییرات بسیار Final Fantasy VII Remake

چند روز پیش بود که کمپانی اسکوئر انیکس در قسمت دوم برنامه State of Play تریلر جدیدی از بازی Final Fantasy VII Remake و آن هم پس از مدت سه سال و خورده ای منتشر کرد! با مقایسه تریلر این بازی در مراسم PlayStation Experience (یا به اختصار PSX) سال ۲۰۱۵ و تریلری که اخیرا منتشر شده است تغییرات بسیار Final Fantasy VII Remake را متوجه می شویم.

در جریان مراسم PSX در نوامبر ۲۰۱۵ بود که کمپانی اسکوئر انیکس تریلری از بازی Final Fantasy VII Remake منتشر کرد. این تریلر حاوی سینماتیک های بازی، شخصیت ها و گیم پلی آن بود. اما پس از آن تا همین چند روز پیش دیگر خبری از این بازی نشد. با مقایسه دو تریلر متوجه تغییرات زیادی می شویم. شخصیت اصلی بازی «کلود» دیگر چهره ای بیمارگونه ندارد. چهره و عضلات «بارت» نیز دارای جزئیات بسیار بیشتری می باشد. همه شخصیت های موجود در تریلر دارای جزئیات بسیار تحسین برانگیزی هستند. یوتیوبری بنام Cycu1 دو تریلر مختلف را باهم مقایسه کرده و به نتایج جالبی رسیده است.

تغییر چهره قابل توجه «کلود» در تریلر جدید

در این ویدیو همچنین گیم پلی بازی که مورد تغییرات گسترده قرار گرفته است نیز مورد مقایسه قرار می گیرد. در تصویر اول مشاهده می کنید که چندین گزینه برای انجام فعالیت های مختلف در گوشه سمت چپ تصویر قرار دارند. نام افراد حاضر در صحنه نیز در گوشه پایین سمت راست صفحه نوشته شده است. در تصویر دوم می توانیم ببینیم که در سمت چپ پایین صفحه دکمه های پلی استیشن نشان دهنده فعالیت های خاص شخصیت موردنظر در بازیست. به عنوان مثال دکمه مثلت برای انجام حرکت مشت پرقدرت و یا دکمه مربع برای حمله می باشد.

در این ویدیو همچنان شاهد هستیم که که چگونه می توانیم کنترل شخصیت های «کلود»، «بارت» و «تیفا» را در بازی به دست بگیریم.

اما بازی Final Fantasy VII Remake مراحل ساخت سختی را سپری کرده است. دو سال پس از معرفی بازی، در ماه می ۲۰۱۷ اسکوئر انیکس اعلام کرد که دیگر CyberConnect2 توسعه این عنوان را بر عهده نخواهد داشت. ساخت این بازی به یکی از تیم های متعلق به کمپانی اسکوئر انیکس سپرده شد. این کمپانی اعلام کرد که در این مورد تصمیم مهمی گرفته است. دلیل این امر نیز اطمینان از کیفیت ساخت بازی همراه با عرضه آن در موعد مقرر بود. انتظار داریم در نمایشگاه E3 2019 اطلاعات بیشتری درمورد این عنوان مورد انتظار منتشر شود.

ویدیوی مقایسه دو تریلر بازی Final Fantasy VII Remake  

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی