ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

پیش نمایش Far Cry 5

 

 دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

 گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

عکس های روز سینمایی

عکس های روز سینمایی

 

شرکت Ubisoft به تازگی با رونمایی از Far Cry 5 اطلاعات جدیدی را درباره این بازی در اختیار عموم قرار داده است. این اطلاعات شامل تاریخ انتشار بازی و چند تریلر می شود. داستان بازی در شهری غیرواقعی با نام Hope در ایالت Montana شکل می گیرد که در آن دینی افراطی بین مردم رواج دارد.

شما در نقش معاون کلانتر تازه کاری خواهید بود که به تازگی به Montana آمده است و شهر Hope را در دستان گروهی افراطی می بیند. وظیفه شما متحد کردن مردم شهر برای مقابله با این گروه افراطی است، گرچه برخی از مردم شهر دست به حمایت ازین گروه خواهند زد. FC3 و FC4 هردو تمرکز خاصی روی شخصیت بد بازی داشتند. هردو شخصیت بد دو نسخه های قبلی Far Cry دارای عمق وجذابیت منحصر به فرد خود بودند. راجع به شخصیت بد FC5 اطلاعات زیادی در دست نیست بجز اینکه خود را Father Joseph Seed صدا می کند.

هنوز باید منتظر اطلاعات بیشتر در مورد گیم پلی بازی باشیم اما انتظار می رود که این بازی مانند نسخه های پیشین از فرمول همیشگی استفاده کند. ایالات Montana دارای نواحی جنگلی نیز هست و انتظار می رود بازی بصورت Open-World باشد. اینبار قادر خواهید بود که سوار هواپیما شوید و در مبارزات هوایی شرکت کنید. همچنین خودرو های Muscle زیادی در بازی وجود خواهند داشت. تسلیحات گوناگونی نیز در بازی وجود خواهند داشت. برای اولین بار در Far Cry بازیکن قادر به شخصی سازی کامل کاراکتر خود خواهید بود و حتی می توانید مرد یا زن بودن و یا سیاه پوست و سفید پوست بودن کاراکتر خود را انتخاب کنید.

کل بازی یا بصورت تنهایی یا Co-Op 2 نفره قابل انجام خواهد بود و این برای اولین بار در سری Far Cry است که می توانید تمامی مراحل را در کنار دوست خود انجام دهید. مانند Far Cry های پیشین، FC5 نیز دارای طراحی مپ و مرحله خواهد بود. این بازی بر روی کامپیوترهای شخصی، PS4 و Xbox One منتشر خواهید شد و دارای محتوای مجانی برای دارندگان PS4 خواهد بود. Far Cry 5 در Feb 27th منتشر خواهد شد. تصمیم Ubisoft برای انتشار بازی زیرکانه است چرا که بعد از سیل بازی هایی است که در تعطیلات سال نو منتشر می شوند. شما می توانید تریلر های این بازی را در کانال تلگرام یا آپارات ما تماشا کنید.

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی