ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

مستند بازی God of War این هفته منتشر می شود

بازی God of War در تاریخ ۲۰ آپریل سال گذشته میلادی به صورت اختصاصی بر روی کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شد. جدیدترین ساخته کمپانی سانتا مونیکا یعنی عنوان God of War توانست در مجموع نمره فوق العاده ۹۴ از ۱۱۸ نقد و بررسی انجام شده توسط منتقدان را دریافت کند. به نقل از رسانه سرشناس Polygon این بازی تنها در سه روز نخست خود توانست ۳٫۱ میلیون نسخه فروش داشته باشد. وبسایت SuperData Research اعلام کرد که عنوان God of War در ماه نخست انتشار خود تنها از طریق فروش دیجیتالی ۱۳۱ میلیون دلار فروش داشته است. همچنین God of War عنوان بهترین بازی سال ۲۰۱۸ بعلاوه ده ها جایزه متنوع دیگر در زمینه های مختلف ساخت این بازی را دریافت کرد. در سالگرد این بازی سونی موفقیت های بزرگ این بازی را تبریک گفت و یک تم وچندین آواتار رایگان به کاربران پلی استیشن ۴ هدیه داد. طی همین موفقیت های بازی بود که چندی پیش نیز سونی با انتشار تریلری جدید در کانال رسمی یوتیوب خود اعلام کرد که مستند بازی God of War به زودی منتشر خواهد شد.

مستند بازی God of War بنام God of War: Raising Kratos

کمپانی سانتا مونیکا طی توییتی تاریخ انتشار مستند God of War: Raising Kratos را اعلام کرد. God of War: Raising Kratos در تاربخ ۱۰ می در کانال یوتیوب سونی منتشر خواهد شد. سوال اینجاست: چه انتظاری از دیدن این مستند باید داشته باشیم؟ مستند God of War: Raising Kratos تلاشهای پنج ساله شبانه روز و بی وقفه کمپانی سانتا مونیکا را برای ساخت دوباره یکی از بهترین و مهیج ترین داستان های تاریخ بازی های ویدیویی یعنی بازی God of War به تصویر می کشاند. کمپانی سانتا مونیکا ریسک بسیار بزرگی کرد و مکانیزم بازی God of War را نسبت به نسخه های پیشین آن به کل تغییر داد. این مستند تنها مراحل ساخت بازی را نشان نمی دهد بلکه تمام از خود گذشتگی ها و تلاشهای افرادی را به تصویر می کشد که سال ها برای خلق چنین اثر هنری از جان مایه گذاشتند.

در راس این افراد کوری بارلوگ کارگردان و نویسنده این بازی می باشد. وی پیش از این نیز در ساخت بسیاری از نسخه های پیشین مجموعه بازی God of War نقش داشته است:

  • سرپرست انیمیشن سازی در بازی God of War
  • کارگردان و نویسنده بازی God of War II
  • نویسنده بازی های God of War: Chains of Olympus و God of War: Ghost of Sparta
  • طرح اولیه داستان بازی God of War III

 

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی