ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

نقد و بررسی بازی Injustice 2

 

 دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

 گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

عکس های روز سینمایی

عکس های روز سینمایی

 

پلتفورم: PS4، Xbox One و PC

تاریخ انتشار: May 16, 2017

اگر بخواهیم در یک جمله این بازی را توصیف کنیم باید بگوییم که بی نظیر است. در عصری که خیلی از بازیها مانند Mass Effect و Fallout تا حدودی خود را گم کرده اند، Injustice 2 به خوبی انتظار مخاطبین را درک و آنها را برآورده می کند. گرچه هدف اصلی این بازی سرگرمی است اما با داشتن عمق و محتوای زیاد در صف بازی های رقابتی نیز قرار می گیرد.

شاید برای برخی مخاطبین شخصیت های خوب و بد DC Comics  جالب نباشند اما وجود آنها از لذت تجربه این بازی کم نمی کند حتی اگر شخصیت های DC Comics از سلیقه شما دور باشند. از Batman و Superman گرفته تا Cheetah و Doctor Fate، همه ی شخصیت های بازی متفاوت هستند و حس مختص به خود را القا می کنند. این خیلی مهم است، نه تنها به این خاطر که شخصیت های یک بازی مبارزاتی باید متفاوت باشند و حرکت های آنها مانند Mortal Kombat Armageddon با یکدیگر Overlap نداشته باشند، بلکه به این خاطر که بازیکنان سبک مبارزاتی به دو دست تقسیم می شوند: دسته اول کسانی هستند که فقط می خواهند دکمه هارا تند تند فشار بدهند و خوش بگذرانند و دسته دوم کسانی هستند که می خواهند بطور دقیق حرکت های همه ی شخصت هارا فرا بگیرند و از آنها استفاده کنند. هیچ گونه اشکالی به هردو دسته وارد نیست ولی برخی بازی ها لزوم گوناگونی شخصیت هارا رعایت نمی کنند که این منجر به نارضایتی بازیکنان می شود.

در Injustice 2 بالانس به خوبی ایجاد شده است. اگر فقط می خواهید روی صندلی خود بنشینید و زمان خوبی را سپری کنید، Batman را انتخاب کنید و دکمه های دسته را در حالی که تظاهر به Dark Knight بودن می کنید از جا در بیاورید. شاید هم علاقه به بخش آنلاین داشته باشید و رقابت با یک حریف حرفه ای باعث شود علاقه خود برای Dark Knight را کنار گذاشته و شخصیتی که بنظرتان قوی تر می آید انتخاب کنید. شرکت سازنده بازی یعنی NetherRealm که سازنده Mortal Kombat نیز هست، مپ های بازی را از Gotham City گرقته تا Metropolis به زیبایی خلق کرده است. کارگردان بازی Ed Boon و تیمش باری دیگر ثابت کردند که به خوبی لزوم وجود عمق در حرکات هریک از شخصیت هارا درک می کنند. هر شخصت دارای حرکات و قدرت های بسیاری است که می تواند شمارا سرگرم کند.

در مورد بخش تک نفره ی بازی بگوییم که به سادگی فوق العاده است. بنظر میرسد تجربه خوب NetherRealm در ساخت Mortal Kombat X به این شرکت کمک کرده است که داستانی زیبا را به خوبی به تصویر بکشد. مبارزه با هوش مصنوعی شاید بعد از مدتی خسته کنند شود اما کنجکاوی شما برای دانستن ادامه ی داستان شما را پای بازی نگه می دارد. در نهایت شاید Injustice 2 یک سوپرایز بزرگ نباشد اما با برنامه ریزی درست و درک انتظار مخاطبین به عنوانی موفق تبدیل شده است. این بازی حتی برای کسانی که Batman را نمی شناسند سرگرم کننده و مهیج خواهد بود. این بازی را برای کسانی که می خواهند در کنار دوستان خود بازی های چندنفره را تجربه کنند توصیه می کنیم. شما می توانید تریلر این بازی را در کانال تلگرم یا آپارات سایت فیلم مترجم تماشا کنید.

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی