ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

بخش چهارم پروژه های سینمایی کمپانی مارول

پس از فیلم Avengers: Endgame، فیلم Spider-Man: Far From Home با اکران در تابستان امسال مهر تاییدی بر پایان بخش سوم فیلم های ابرقهرمانی کمپانی مارول می زند. پس چه زمانی شاهد بخش چهارم پروژه های سینمایی کمپانی مارول خواهیم بود؟ حدودا ده ماه باید صبر داشته باشیم!

دیزنی امروز فیلم های مهم چند سال پیش رو را معرفی کرد. در این بین اثرهای سینمایی قابل تاملی وجود دارند: سه گانه جدید جنگ ستارگان، دنباله های فیلم آواتار، ایندیانا جونز جدید، چندین فیلم از کمپانی پیکسار و ساخت دوباره چندین اثر قدیمی دیزنی به صورت لایو اکشن. دیزنی در این گزارش اعلام کرد که عنوان بعدی کمپانی مارول نامشخص است و در تاریخ ۱ می ۲۰۲۰ به اکران سینماها در می آید. پس فیلم بعدی کمپانی مارول ده ماه پس از Spider-Man: Far From Home که در ماه جولای اکران می شود، منتشر خواهد شد.

این فاصله ده ماهه بین اکران دو فیلم ابرقهرمانی کمپانی مارول سال هاست که ایجاد نشده بود. یک سال پس از اکران فیلم The Avengers در سال ۲۰۱۲ (که پایان بخش اول پروژه های سینمایی کمپانی مارول به حساب می آمد) فیلم Iron Man 3 اکران شد. پس از آن زمان تابحال کمپانی مارول حداقل سالی دو فیلم برای اکران داشته است. در هرکدام از سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ نیز سه فیلم را به علاقه مندان عرضه کرد. کمپانی دیزنی برای سال ۲۰۱۹ فیلم جدید جنگ ستارگان بنام The Rise of Skywalker را برای اکران در ماه ۲۰ دسامبر دارد. دنباله های فیلم آواتار و دیگر فیلم های جنگ ستارگان نیز از سال ۲۰۲۱ به بعد به سینماها راه پیدا خواهند کرد.

مارول پس از اکران پروژه بعدی خود در تاریخ ۱ می ۲۰۲۰، دوباره هر سال سه فیلم برای اکران آماده خواهد کرد. تاریخ اکران بخش چهارم پروژه های سینمایی کمپانی مارول بدین ترتیب می باشد:

  • ۱ می ۲۰۲۰
  • ۶ نوامبر ۲۰۲۰
  • ۱۲ فوریه ۲۰۲۱
  • ۷ می ۲۰۲۱
  • ۵ نوامبر ۲۰۲۱
  • ۱۸ فوریه ۲۰۲۲
  • ۶ می ۲۰۲۲
  • ۲۹ جولای ۲۰۲۲

 

هنوز مشخص نمی باشد که عناوین این فیلم های ابرقهرمانی کمپانی مارول چه هستند. رئیس کمپانی مارول، کوین فایگی اظهار داشته است که تا پس از اکران فیلم Spider-Man: Far From Home هیچ اطلاعات جدیدی در این مورد منتشر نخواهد شد. با توجه به شایعه ها و شواهد موجود حدس ما بر این است که پس از آن شاهد فیلم Black Widow و The Eternals برای سال ۲۰۲۰ خواهیم بود. گمان می کنیم فیلم های Doctor Strange 2 و Black Panther 2 و Shang-Chi در سال ۲۰۲۱ به سینماها راه پیدا خواهند کرد. برای سال ۲۰۲۲ نیز احتمال می دهیم نسخه بعدی فیلم Captain Marvel و Guardians of the Galaxy Vol. 3 و X-Men را شاهد باشیم.

 

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی