ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

بازگشت طوفانی Call of Duty: Modern Warfare

call-of-duty-modersdsd-warfare-filmmotarjem-remastered

فیلم مترجم – بعد از گذشت ۹ سال، عنوان Call of Duty: Modern Warfare همچنان در ذهن همگان باقی مانده است. هرچه باشد، چه کسی می تواند فراموش کند که چگونه این بازی با مراحل داستانی سینمایی و بخش چندنفره ای همراه با انتخاب کاراکتر دلخواه، تسلیحات با طراحی زیبا، حس نو و دلچسب تیرانداری و تجهیزات بسیار سبک بازی های شوتر را تا حدود زیادی تغییر داد، طوری که تا به امروز به عنوان یکی از بهترین بازی های شوتر تاریخ شناخته می شود. پس اینکه طرفداران تا این حد در E3 2016 و COD XP برای این بازی هیجان زده بودند جای تعجب نداشت.

پروژه ریمستر شدن این بازی که توسط Raven Software با همراهی Infinity Ward سازنده ی اصلی این بازی انجام شده است با هدف زنده کردن حس این بازی برای کاربران دوره ی PS4 و Xbox One است. این بازی که در COD XP 2016 برای بازیکنان قابل بازی بود این اطمینان را به منتقدین داد که این بازی بدون شک صف بازی های شوتر امسال را به لرزه در خواهد آورد.

قبل از محبوبیت بخش چندنفره ی Black Ops 3، سالها پیش Modern Warfare با ارائه ی مکانیسم های خاص خود برای سبک شوتر شهرت زیادی به دست آورد. مکانیسم هایی که شاید بر خلاف مکانیسم های بازی های شوتر زمان خود بود اما باعث بالارفتن انتظار بازیکنان از این سبک شد. این محبوبیت زیاد باعث تعطیلی خیلی از مدارس و کالج ها در آمریکا در روز انتشار Modern Warfare 2 شد.

شاید کسانی که آن زمان مدرسه یا کالج می رفتند هم اکنون بعد از گذشت حدود ۱۰ سال در شغل های مختلفی مشغول به کار هستند و یا حتی خانواده تشکیل داده اند و زن و بچه دارند اما مطمئنا روزی را که برای Modern Warfare به مدرسه نرفتند را از یاد نبردند. فقط تا چند روز دیگر آنها مراحل خاطرانگیزی مانند ماموریتی که در آن برای اولین بار در تاریخ خلبانی یک هواپیمای AC-130 معروف به Overlord را بر عهده داشتند و در شب با استفاده از دوربین های دید در شب تروریست ها را بمب باران می کردند و نیروی های خودی را از منطقه خطر دور می کردند را تجربه خواهند کرد. یا ماموریتی که در آن در نقش یک تک تیر انداز به همراه همکار خود وارد مناطق تحت کنترل دشمن شدند و رهبر تروریست ها از پا در آوردند. یا ماموریتی که در پایان آن در حالی که همچنان بازی در حال جریان بود یک موشک اتمی به شهری که در آن با تروریست ها درگیر بودند اصابت کرد و با دهانی باز انفجار هسته ای را از نزدیک تماشا کردند.

modernwarfareremastered-1600x1067-filmmotarjem

اما این بازی فقط برای کسانی که این مراحل تاریخ ساز در صنعت بازی را تجربه کردند نیست و کسانی که این بازی در گذشته انجام ندادند بی شک از تجربه ی آن حیرت زده خواهند شد. تمامی این مراحل بی نظیر این بار با کیفیت بالا، رزولوشن فول اچ ادی و پیکسل های بازسازی شده برای PS4 به طور قطع چشمگیر خواهند بود. اما این ریمستر تنها شامل بافت های جدید، شیدر جدید و رزولوشن بالا نیست و همچنین از جزئیات بیشتری بهره می برد.

در ابتدا قرار بود فقط مراحل داستانی و فقط ۱۰ نقشه از بخش چندنفره ی Modern Warfare ریمستر شود اما رییس Activision در COD XP با اعلام اینکه هر ۱۶ مپ بازی بدون گرفته هزینه ی اضافی ریمیستر خواهند شد همگان را شگفت زده کرد. شرکت Raven Software همچنین اعلام کرد که Mod های بازی مانند پرش بلند در نسخه ریمستر وجود خواهند داشت. این شرکت همچنین به درخواست بازیکنان در COD XP پاسخ داد و صدای برخی از تسلیحات مانند Night Hawk را تغییر داد.

تاکنون شایعه های زیادی راجب اینکه این بازی بطور جداگانه قابل خرید خواهد بود شنیده شده است اما Activision همه ی آنها را رد کرده است و با این حساب بعید است که Modern Warfare Remastered  تا چند ماه پس از انتشار آن بطور جداگانه قابل خرید باشد و حتی اگر هم این اتفاق بیفتد، مطمئنا قیمت بالاتری نسبت به ۲۰ دلاری که Activision با خرید نسخه های Deluxe و Legacy از شما برای این بازی می گیرد خواهد داشت.

تا یه امروز فقط دو راه برای خرید این بازی جذاب معرفی شده است که یکی خرید نسخه ی Deluxe بازی Infinite Warfare به قیمت ۱۰۰ دلار است که به همراه Season Pass برای Infinite Warfare است. نسخه ی Deluxe فقط به صورت Digital (دانلود) قابل تهیه است. راه دوم خرید نسخه ی Legacy به قیمت ۸۰ دلار است که Season Pass شامل آن نیست. نسخه ی Legacy هم به صورت Digital و هم بر روی دیسک قابل خرید است اما نسخه ی دیسکی آن شامل کد دانلود Modern Warfare Remastered است و آن را بر روی دیسک دوم ندارد.

بخش مراحل داستانی بازی برای کسانی که یکی از نسخه های Legacy و یا Deluxe بازی را بر روی PS4 پیش خرید کردند در تاریخ ۱۵ مهر قابل بازی خواهد بود و در بالاخره بخش چندنفره ی آن هم در تاریخ ۱۴ آبان همزمان با Infinite Warfare منتشر خواهد شد.

modern_warfare_remastered1-filmmotarjem

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی