ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

پیش نمایش Monster Hunter: World

 

 دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

 گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

عکس های روز سینمایی

عکس های روز سینمایی

 

پلتفرم: PS4، Xbox One و PC

تاریخ انتشار: اوایل ۲۰۱۸

ترجمه شده از سایت: playstationlifestyle.net

به عنوان کسی که وقت زیادی صرف بازی های جدید Monster Hunter برای Nintendo 3DS کرده است، همیشه این حس رو داشتم که شاید به بهترین نحو در حال تجربه این بازی نیستم. از روان بودن گیم پلی گرفته تا هیولاهای باحالی که مشغول نبرد با آنها بودم، همیشه بنظرم می آمد که اگر این بازی را بجای کنسول دستی، بر روی یک کنسول خانگی تجربه می کردم، همه ی اینها خیلی بهتر اتفاق می افتاد و حالا امروز به آرزوم رسیدم و بازی بعدی این سری که توسط Capcom ساخته می شود و Monster Hunter: World نام دارد، بر روی PS4، Xbox One و PC نیز منتشر خواهد شد.

کلمه World فقط برای قشنگی آن انتخاب نشده است و نشانه های زیاده درباره دنیای بزرگ این بازی وجود دارد. یکی از نکات جدید این بازی اضافه شدن بخش Multiplayer است که به بازیکنان اجازه می دهد با کمک یکدیگر یک هیولا را شکار کنند و این در نوع خود برای این سری بی نظیر است. قابلیت دیگر این بازی که استفاده از کلمه World را توجیه می کند داشتن اکوسیستم پویای آن است که کاوش در آن را لذت بخش می کند. حیات وحش بطور کامل در بازی زنده و در حال فعالیت است، طوری که همه چیز بر روی هم تاثیر می گذارند.

من خوش شانس بودم که توانستم بطور زنده ۲۰ دقیقه از گیم پلی بازی را در E3 تماشا کنم. از آنچه من دیدم، بنظر میرسید که این بازی ریشه های خود را گم نکرده و همچنان یک Monster Hunter است که طرفداران آن را دوست دارند اما از برخی جهات پیشرفت های قابل توجهی را شاهد بودم. بطور مثال، دنیای بازی به مناطق مختلف تقسیم شده است که حرکت در آنها بدون صفحه بارگذاری صورت میگیرد و مرحل بطور کامل به یکدیگر متصل هستند.

گفتگو های داخل بازی به خوبی دوبله شده بودند و شخصیت بازی در مرحله ای که من شاهد آن بودم به دنبال ردپای هیولایی خطرناک می گشت. در حالی که ردپای هیولا توسط بازیکن دنبال می شد شاهد ارتقاهایی در سطح گیم پلی بازی مانند استفاده از وسایل در حال حرکت بودم. وقتی هیولا مشاهده شد، بازیکن با تله گذاری های مختلف هیولا را به مکان دورتر در آن طرف جنگل که محل استراحت هیولای دیگری بود کشاند و آنها بلافاصله مشغول نبرد با یکدیگر شدند که در همین لحظه بازیکن هم در نبرد مداخله کرد و همه چیز خیلی هیجان انگیز شد. اکشنی که من شاهد آن بودم مرا بیشتر از مقداری که تصور آنرا می کردم برای این بازی هیجان زده کرد. برای تماشای تریلر این بازی می توانید به کانال تلگرام یا آپارات سایت فیلم مترجم مراجعه کنید. این بازی اوایل سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی