ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

پیش نمایش بازی Need For Speed Payback

 

 دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

 گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

عکس های روز سینمایی

عکس های روز سینمایی

 

پلتفرم: Xbox One، PS4 و PC

تاریخ انتشار: آبان امسال

در E3 امسال شاهد تریلر هیجان انگیز Need For Speed Payback بودیم و اگرهمچنان موفق به تماشای آن نشدید می توانید آنرا در کانال تلگرام یا آپارات سایت فیلم مترجم مشاهده کنید. در ابتدا اجازه بدهید به برخی از امکانات بازی اشاره کنیم. شخصی سازی و داشتن تنظیمات بسیار تمرکز اصلی سازندگان این بازی بوده است. چگونگی تنظیم خودرو و شخصی سازی آن تاثیری زیادی روی نحوه رقابت شما خواهد داشت. از کویرهای وسیع گرفته تا شهرهای بزرگ و جاده های کوهی، همگی دارای طراحی بسیار زیبایی خواهند بود. طی بخش داستانی شما با کنترل چند شخصیت مختلف بازی را جلو خواهید برد. شما می توانید چالش های و مسابقه های مختلفی را در نقش شخصیت ها انجام دهید.
تعقیب و گریزهای شدید با پلیس بازگشته اند و پلیس از هیچ تلاشی برای دستگیری شما کوتاهی نخواهند کرد و این با کمک هوش مصنوعی ارتقا یافته بازی ممکن گشته است. خودرو های بازی دارای ۵ سبک Race، Drift، Off-Road، Drag و Runner خواهند بود که می توانید آنهارا ارتقا دهید و به دلخواه شخصی سازی کنید.
بازی شامل سرقت خطرناک خودروهای گران قیمت، چالش ها و مسابقات مختلف است و مرحله ای که در تریلر E3 شاهد آن بودیم تنها بخش کوچکی از اینها بود. فیزیک اصلی بازی شما را شاید در نگاه اول بخاطر سرعت خیلی زیاد به یاد Burnout بیندازد، مخصوصا از این نظر که انجام Drift آسان به نظرمی آید و خودرو های دشمن را می توانید براحتی از جاده خارج کنید. این نوع فیزیک بازیکن را تشویق به استفاده از Nitro و ترمز دستی می کند. این بازی درست است که یک بازی Simulator مانند GT Sports و Forza 7 نیست اما دستفرمون بازی بیش از حد آسان بنظر می آید.
تصادفات و خراب شدن ماشین ها نیز نقش مهمی در گیم پلی بازی دارند، مانند مرحله ای که در تریلر E3 شاهد آن بودیم که می بایست BMW SUV های گروه رقیب که The House نام دارند را از مسیر خارج می کردید و آنها پس از تصادف بشدت خراب و خرد می شدند و البته موتور گرافیکی FrostByte تماشای این لحاظات را در گرافیک بالا لذت بخش کرده است، اما از مسیر خارج کردن خودروهای دشمن و خراب شدن آنها که بصورت Slow Motion به زیبایی در بازی اتفاق می افتد کمی بیش از حد آسان بنظر می آید. این بازی دارای محتوای زیادی خواهد بود که بخش زیادی در آن هنوز نشان داده نشده است و بنابراین هنوز برای قضاوت این بازی خیلی زود است اما امیدواریم شرکت سازنده بازی کمی دستفرمون بازی را مشکل تر و خودرو های دشمن را خشن تر و باهوش تر کند تا شاهد چالش های نگران کننده تری در طی مراحل بازی باشیم.

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی