ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

پیش نمایش بازی Project Cars 2

 

 دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

 گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

عکس های روز سینمایی

عکس های روز سینمایی

 

پلتفورم: PS4، Xbox One و PC

تاریخ انتشار: ۲۰۱۷

شماره ی اول این بازی که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و در کل با استقبال مثبت منقدین مواجه شد این ندا را به گوش همه رساند که رقیب جدیدی برای Forza و GT وارد صحنه شده است که بطور قطع کار خود را بطور خستگی ناپذیر ادامه خواهد داد.

همانطور که انتظارش می رفت بعد از گذشت حدود ۲ سال نسخه دوم این بازی یعنی Project Cars 2 توسط استودیو سازنده یعنی Slightly Mad Studios برای انتشار در سال ۲۰۱۷ معرفی شد.

بر خلاف نسخه اول بازی که ۷۴ خودرو داشت، Project Cars دارای ۱۷۰ خودرو، پیست های اتومبیلرانی بیشتر و یک مود جدید برای رالی در لحظه انتشار خواهد بود. این پیست ها در ۶۰ نقطه از جهان خواهند بود و آب و هوا بصورت پویا و روز و شب خواهند بود. سازنده ی بازی اعلام کرد که با پیش خرید این بازی پک خودروهای ژاپنی از شرکت هایی مانند Honda  و Nissan را بصورت مجانی دریافت خواهید کرد. در این پک خودرو هایی مانند Nissan Group A R32 Skyline GT-R، N280ZX GTX، Honda 280ZX GTX و ۲×۴ concept car وجود خواهند داشت.

سازنده ی بازی خودروی دیگر را در بازی نشان داد که در جایگاه خاصی در بین رانندگان دارد. در تریلری که می توانید در کانال تلگرام ما مشاهده کنید McLaren 720 خودروی جدید این شرکت در پیست Long Beach Grand Prix خودنمایی می کند. خبر بد برای طرفداران Nintendo از سوی Slightly Mad Studios  منتشر شد که طبق آن این بازی برای کنسول Switch منتشر نخواهد شد. برخلاف نسخه اول که برای PS3 و X360  منتشر شد، Project Cars 2 برای کنسول های نسل پیش منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی