ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

Rage 2، صدر جدول فروش هفتگی بریتانیا

پس از سه هفته متوالی که بازی اختصاصی کنسول پلی استیشن ۴، Days Gone در صدر جدول فروش هفتگی بریتانیا قرار گرفته بود سرانجام در این هفته و با انتشار بازی Rage 2 تسلیم این عنوان شد. اما Rage 2 در حالی در صدر جدول فروش هفتگی بریتانیا قرار گرفته است که نسبت به نسخه پیشین آن در وضعیتی مشابه فروش بسیار کمتری را تجربه می کند.

جای هیچ شگفتی نیست که اولین نسخه بازی Rage نتوانست آنطور که باید و شاید طرفداران خود را پیدا کند. حال و پس از هشت سال که نسخه دوم آن منتشر شده است به نظر نمی رسد آنگونه که گیمرها برای بازی های دیگر کمپانی بتسدا مشتاق هستند برای این بازی علاقه ای از خود نشان دهند.

بازی Rage 2 در هفته ابتدایی انتشار خود افت چهار برابری را نسبت به فروش فیزیکی نسخه پیشین خود در وضعیتی مشابه تجربه می کند. قابل ذکر است که بازی Rage روز جمعه اما Rage 2 روز سه شنبه انتشار یافت. بدین تریتب بازی Rage 2 حتی چندین روز اضافه تر برای فروش وقت داشته است! در عین حال تعداد بازیکنان Rage 2 هنگام انتشار در استیم ۱۳۵۹۱ نفر گزارش شده اند. اما لحظه به لحظه از تعداد آنان کاسته شده است. تا هنگام نگارش این مقاله ۲۵۱۸ نفر به طور همزمان مشغول بازی Rage 2 در استیم می باشند.

طی تحقیقی تا ۵۰ درصد فروش بازی های ویدیویی کنسول ها، در بریتانیا، دیجیتالی محسوب می شوند. پس اگر بخواهیم این موضوع را درنطر بگیریم در خوش بینانه ترین حالت Rage 2 فروشی با افت ۵۰ درصدی نسبت به نسخه پیشین خود را تجربه می کند.

نگاه منتقدین به Rage 2 نیز چندان مثبت نبوده است. حاصل همکاری دو کمپانی توسعه دهنده بازی های ویدیویی id Software و Avalanche Studios آنقدرها هم جذاب محسوب نمی شود اما باید اذعان داشت که اگر مدت زمان بسیار کوتاه داستان بازی را نادیده بگیریم گیم پلی Rage 2 بسیار جذاب می باشد. حرکت های سریع، قابلیت های فردی جذاب شخصیت اصلی داستان و همچنین تجربه لذت بخش کار با اسلحه های متفاوت حس خوبی را به گیمرها انتقال می دهد.

اما به طور عمومی می توان گفت هفته شلوغ و پر سر و صدایی برای بازی های ویدیویی محسوب نمی شد و همین می تواند مزید بر علت صدر جدول نشینی Rage 2 باشد. اما نباید از بازی بسیار زیبای A Plague Tale: Innocence که هفته پیش برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و کامپیوترهای خانگی عرضه شد غافل شویم. این بازی نیز توانست به جمع ده بازی پرفروش هفتگی بریتانیا راه پیدا کند. جدول این هفته را تماشا می کنیم:

  1. Rage 2
  2. Days Gone
  3. FIFA 19
  4. Mortal Kombat 11
  5. Hooty Tooty Rooty Shooty 2
  6. Mario Kart 8 Deluxe
  7. Grand Theft Auto V
  8. The Division 2
  9. A Plague Tale: Innocence
  10. New Super Mario Bros. U Deluxe

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی