ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

Rave in the Redwoods در Call of Duty

فیلم مترجم — محتوای دانلودی Call of Duty به نام Sabotage که پیش دانلود آن از دو روز پیش بر روی PS4 شروع شده و فردا ظهر قابل دسترسی می باشد اولین بخش از محتوای دانلوی چهارگانه برای خریداران Season Pass است که هرکدام با اختلاف چندماه منتشر می شوند. Season Pass که قیمت آن ۵۰ دلار است (بجز خود بازی که ۶۰ دلار است) امکان دسترسی بازیکنان به چهار بسته ی مپ های  Infinite Warfare که در آینده منتشر می شوند را می دهد. این بسته ها را نیز می توان بطور جداگانه به قیمت ۱۵ دلار خریداری کرد که جمع آن ۶۰ دلار می شود، بنابراین خرید Season Pass اقتصادی تر است. هرکدام از این بسته ها دارای حداقل چهار مپ بخش Multiplayer و یک مپ بزرگ Zombies هستند که در کنار امتیازات دیگری که فقط دارندگان Season Pass خواهند داشت (مانند ۱۰۰۰ Salvage و Rare Supply Drops 10) در اختیار بازیکنان قرار می گیرد. می توان پیش بینی کرد که در نهایت دارندگان Season Pass شانزده مپ بخش چندنفره (بجز ۱۳ مپ اصلی بخش چندنفره) و ۴ مپ زامبی را در قالب چهار بسته در طی ۶ ماه تا ۱ سال دریافت خواهند کرد.

اینبار فیلم ساز مشهور William Wyler که در بخش زامبی نقش منفی را عهده دار است چهار قهرمان داستان را که موفق شده اند از Spaceland نجات پیدا کنند، به کابینی در وسط جنگل می برد که Slasher با تبر و اره برقی کار آنها را یکسره کند. اسم مپ زامبی جدید Rave in the Redwoods است که در ده ی ۹۰ یعنی ۱۰ سال بعد از Spaceland اتفاق می افتد. فضای Rave in the Redwoods طبق گفته ی سازندگان بازی برخلاف Spaceland که رنگارنگ و خنده دار بود، ترسناک و تاریک است. همچنین بر خلاف Spaceland، فضا ها تنگ تر شده است که کار را برای دور زدن زامبی ها سخت تر می کند. کلمه ی Rave به معنای رقص با آهنگ الکترو همراه با رقص نور و هیجان زیاد است. در بازی نیز حالتی به نام Rave وجود دارد که وقتی آنرا فعال می کنید ظاهر مپ که تاریک و ترسناک است ناگهان نورباران، رنگارنگ و روشن می شود. همانطور که در تصور مشاهده می کنید Rave همچنین روی ظواهر بازیکنان و غول های مپ نیز تاثیر می گذارد. مانند Spaceland تسلیحات مخفی محتلفی در Rave in the Redwoods وجود دارند که چگونگی ساخت آنها یک راز است. همچنین تسلحات سرد و کارت های Fortune جدید به همراه این مپ به بخش زامبی اضافه خواهند شد. طبق تصویر منتشر شده از مپ بازی به نظر می رسد که جزیره ای در وسط آب نه چندان دور از ساحل وجود دارد که ظاهرا امکان رفت و آمد به آن فقط از طریق آب خواهد بود.

محتوای دانلودی Sabotage دارای ۴ مپ بخش چندنفره نیز هست. اسم این مپ ها Neon،  Noir،  Dominion و Renaissance می باشد. Noir یک مپ بسیار زیبا در شبی بارانی در محله Brooklyn شهر New York است که با ظاهری پیشرفته و تاریک فضای جذابی را به وجود آورده است. دیدن و رصد کردن Phantom با فعال کردن Active Camo در این مپ غیرممکن است. Renaissance یک مپ بسیار زیبا در کنار غروب آفتاب در شهر Venice است. با گشت و گزار در این مپ می توانید دریاچه شهر و نمای زیبای کلیسا های بزرگ را مشاهده کنید و اگر تک تیر انداز هستید، شاید برج کلیسا نظر شما رو به خود جلب کند. Neon در یک سیمولیتور نبرد جنگ های شهری اتفاق می افتد. رنگ بندی و ظاهر بازی شاید شما را به یاد مپ Nuketown در Black Ops 3 بیاندازد. و در نهایت Dominion نسخه بازسازی شده ی مپ Afghan در Modern Warfare 2 است با این فرق که اینبار بجای اینکه در افغانستان باشد، در Mars اتفاق می افتد. تریلر مپ زامبی Sabotage را می توانید در کانال تلگرام و آپارات سایت فیلم مترجم مشاهده کنید.

برای سفارش زیرنویس فارسی بازی Call of Duty: Infinite Warfare ( نسخه PC ) به بخش سفارش ترجمه مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی