ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

ReCore ابتکار مایکروسافت در فضایی ژاپنی

recore_game_4k_5k-wide

مایکروسافت تا به حال نوآوری های بسیاری را برای ساخت گیم هایی منحصر به فرد و جدید در سال های اخیر انجام داده است .

بازی ReCore نمونه ای از این ابتکارهاست . هدف این بازی تلفیق داستانی تاثیر گذار ، با یک اکشن کلاسیک و پر تحرک در فضایی ژاپنی است .

داستان از آنجا شروع می شود که سیاره زمین دیگر قابل سکونت نیست و انسان ها برای پیدا کردن مکان جدید ی برای زیستن در حال جستجو در دوردست ترین کهکشان ها هستند .
ما در نقش شخصیت جولی بازی می کنیم که کارگری در یکی از همین سیاره ها به نام ادن است .

ReCore-Wallpaper-HD
کاگران در ان سیاره کار می کنند تا آنجا را برای سکونت مردم آماده کنند . و در بین شیفت ها ی کاریشان به خواب های مصنوعی طولانی مدتی می روند و کار ها را به رباتها می سپارند . هنگامی که جولی از یکی از همین خواب ها بیدار میشود ، متوجه می شود که اشکالی در کار است . روبات ها علیه کارگر ها شورش کرده اند و راز مخوف دیگر این سیاره هم خودش را نشان می دهد . نسخه ای که ما شاهد ان بودیم از آن جا شروع می شود که جولی در جستجوی یک منبع تغذیه انرژی است .

ReCore-Wallpaper-Pictures
داستان بازی توسط مردی مرموز روایت می شود . جولی فکر می کند که منبع مورد نظرش ، جایی در میان کوه ها قرار دارد ، به همین دلیل از کوه بلندی بالا می رویم و به غاری بزرگ می رسیم که در آهتی بزرگی راهش را بسته است. و ما مجبور می شویم غار را دور بزنیم . در میان راه با ربات کارگری روبرو میشویم که هنوز در حال انجام وظایفش است و فکر می کند که انساان ها به زودی از خواب مصنوعی بیدار می شوند و برای تحویل گرفتن کار از لو به سراغش می آیند .
جولی لیزر امنیتی را با تنفنگش از کار می اندازد و بعد از چند پرش از روی پرتگاه ها به مرکز غار می رسیم .

ReCore-Game-Wallpaper-HD
از انجایی که کارگرها در این سیاره برای آسان کردن مراحل شبیه سازی سیاره به زمین به جت پک مجهز شده اند ، از همان ابتدا شاهد پرش های بلند و سرعتی در گیم پلی بازی هستیم که سرعت بازی را بسیار بالا می برد. گیم پلی اکشن بازی هم به همین دلیل و سیستم هدف گیری اتوماتش ، سرعت بالایی دارد .
یکی دیگر از نصاصر جذاب بازی وجود همراهان یا همان کامنیون های متعدد بازی است . شما می توانید در طول بازی و با طی کردن مراحل مختلف آنها را آپگیرد کنید . در نسخه ای که ما بازی کردیم ربات سگ مانندی بنام مک حضور داشت که در همه شرایط همراهمان بود و در نبرد ها کمکمان می کرد.
انچه تا به حال از ReCore دیده ایم نوید گیم پلی بسیار جذاب و مهیج ، با خوصصیاتی منحصر به فرد ، در دنیایی رنگانگ را به ما می دهد
این بازی جذاب و متفاوت و پر از ربات های شورشی و خود سر ، سپتامبر امسال برای کنسول Xbox one و Windows 10 به بازار خواهد آمد .

19060036622_b213c8c80e_z

برای سفارش زیرنویس فارسی بازی ReCore ( نسخه PC ) به بخش سفارش ترجمه مراجعه نمایید.

شما می توانید تریلر بازی را از کانال آپارات فیلم مترجم مشاهده نمایید.

منبع : .newgamenetwork

مترجم : خسرو خطیبی

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی