ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

پیش نمایش Red Dead Redemption 2

تاریخ انتشار: پاییز ۲۰۱۷

پلتفورم: PS4 و Xbox One

چندی پیش تریلر Red Dead Redemption 2 منتشر شد و همگان را شوک زده کرد. شما می توانید تریلر این بازی در کانال سایت فیلم مترجم در تلگرام و آپارات مشاهده کنید. بیشتر از آنکه محتوایات داخل تریلر مارا هیجان زده کند، این نام Red Dead Redemption 2 بود که لرزه بر تن همه ی طرفداران انداخت. در تریلر شاهد گرافیک بسیار بالای بازی و مناظر زیبایی از طبیعت و غرب وحشی بودیم، چیزهایی که بطور قطع از یک تریلر Red Dead انتظار می رفت. همچنین شاهد شهرهای کوچک و گاوچران ها بودیم اما نکته اصلی در مورد تریلر چند جمله ای بود که توصط شخصیت ناشناسی در تریلر گفته شد: “Listen to me. When the time comes, you gotta run and don’t look back. This is over”

“خوب گوش کن. زمانش که رسید باید فرار کنی و دیگه هم پشت سرتو نگاه نکنی. دیگه تموم شد”

از این دیالوگ که مشخص نیست به چه نکته ای در بازی اشاره دارد می توان حدس زد که بازی مانند شماره ی اول آن دارای داستانی عمیق است. در ادامه تریلر با نشان دادن هفت سوارکار که باهم از دوربین دور می شدند تمام شد، هفت سوارکاری که در طرح باکس بازی هم می توان آنها را دید. تریلر بازی بر روی PS4 ضبط شده است.

تا به امروز Rockstar شرکت سازنده بازی فقط پلتفورم های Xbox One و PS4 را برای این بازی اعلام کرده است و فعلا خبری از نسخه کامپیوترهای شخصی نیست. ممکن است همانند GTA V که سه سال بعد از انتشار آن برروی کنسول ها بر روی کامپیوتر های شخصی منتشر شد، این بازی نیز با تاخیر چند ساله برروی کامپیوتر های شخصی منتشر شود، چیزی که بعید است از آنجا که یکی از دلایل منتشر شدن GTA V بر روی کامپیوتر های شخصی منتشر شدن نسخه های قبل GTA بر روی کامپیوتر های شخصی بود اما عنوان اولی Red Dead Redemption تا به امروز برای رایانه های شخصی منتشر نشده است.

تا به امروز اطلاعات کمی درباره این بازی در دسترس قرار گرفته است و برخی ازین اطلاعات نیز در حد شایعه هستند. می دانیم که بازی دارای ۷ شخصیت اصلی است. همچنین می دانیم که بازی دارای بخش چندنفره و تکنفره است، همانطور که Rockstar در سایت خود گفته است. Rockstar همچنین اعلام کرده است که این بازی دارای محتویات انحصاری زمانی بخش آنلاین برای بازیکنان PS4 خواهد بود.

بزرگی دنیای Red Dead Redemption 2 را می توان از تریلر آن حدس زد، آنچنان که افق های دور وطبیعت زیبا و وسیع را نشان می دهد. همچنین به تازگی خبری نشت کرده است که صحیح بودن آن به طور واضح مشخص نیست. این خبر نقشه بازی را نشان می دهد که اگر درست باشد، شاهد دنیای بزرگی در بازی خواهیم بود. می توانید این مپ را در پایین مشاهده کنید.

همچنین با توجه به اعلامیه Rockstar و تجربه ی بی نظیر GTA V Online باید منتظر بخش چندنفره ی بسیار عظیم و جذابی باشیم. هچنین برخی دیگر از شایعات حاکی از اینست که در بخش تکنفره مانند GTA V قادر به بازی با ۳ کاراکتر خواهیم بود و همچنین بخش چندنفره چندهفته بعد از بخش تکنفره منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی