ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

Scalebound ترکیب ماهرانه دو سبک متفاوت

New-Scalebound-4K-Wallpaper

داستان بازی Scalebound در دنیایی به نام Draconis اتفاق می افتد . دنیایی که تحت تاثیر نیرویی ماورالطبیعه ، بنام pulse قرار دارد. pulse همان نیرویی است که به قهرمان داستان ما Drew توانایی های ویژه اش را می دهد . و باعث می شودDraconis فضایی منحصر به فرد داشته باشد .
درو دوست غول پیکری بنام توبان دارد که همه جا همراه اوست . آن ها ماموریت دارن تا دراکونیز را از چنگال امپراطوری شیطانی نجات دهند. جزئیات زیادی از داستان بازی برای ما مشخص نیست اما می دانیم که درو جوانی ۲۰ ساله از دنیای مدرن انسان هاست و همبن مسئله وجود ان هدفون روی گوشش را توجیح می کند و اژده هایش توبان هم ، اخرین بازمانده از نژاد خودش است .

Scalebound-1080-Wallpaper-1
سازندگان بازی اشاره کردند که درو به تنهایی بسیار شکننده است و بر خلاف اکثر بازی های ساخته شده توسط Platinum مثل Metal gear rising نمی تواند مستقیم به میان نبرد بپرد و همه را با شمشیرش تار و مار کند . اینجاست که توبان وارد می شود .
شما می توانید به اژدهایاتان دستور دهید تا جلوتر از شما به منطقه ای برود . اما نکته جالب اینجاست که توبان ذهنی مستقل دارد و همیشه انطور که شما انتظار دارید مبارزه نمی کند یا از فرمانتان به طور دقیق پیروی نمی کند .
درو بازویی اژدهها وار دارد که توانایی های گوناگونی را برای او به ارمغان می آورد .
بوسیله بازو می توانید دشمنانتان را درنقشه اسکن کنید یا از طریق انرژی بازویتان ، اژدهایتان توبان را معالجه کنید . جالب اینجاست که اگر نتوانید خوب از او مراقبت کنید دیگر زیاد به حرف هایتان گوش نمی دهد و از چشمش می افتید .
همزنان با ضربه زدن به دشمن ، درو انرژی کسب می کند . چنکال حشره مانندش محو می شود حجم عظیمی از انرژی را برای درو فراهم می کند و اجازه می دهد تا به یک ارباب اژده ها تبدیل شود .

Scalebound Thuban Catch in Flight

سازنده های بازی اشاره می کنند که در این حالت ، درو توانایی مقابله تک به تک با غول پیکرترین دشمنان را دارد . این انرژی موقتی است و بعد از گذشت زمانی نسبتا کوتاه درو به حالت اولیه اش بر می گردد و مجبور است دوباره از دور با تیر و کمان به دشمنانش ضربه بزند.
نبردهای بازی روان ، سریع و انفجاری هستند و همه ی آنچه از یک بازی ساخته Platinum انتظار دارید را فراهم می کنند همچنین مبارزه ترکیبی و پویا با اژدهای همراهتان باعث می شود که Sclaebound با سایر hack n’ slash هایی که دیده اید متفاوت باشد . اما انچه در ادامه دیدم بسیار جذاب بود و مرا شگفت زده کرد .
سازندگان بازی تاکید می کنند که با کمک Microsoft آنها تواسته اند گامی نو و متفاوت در این سبک بازی های بردارند .
بعد از نمایش مختصری از مبارزت بازی ، بخش های جدید و در حال ساخت دیگری از بازی برای ما به نمایش گذاشته شد . Scalebound فقط یک hack n’ slash مهیج و پر هیاهو نیست . بلکه یک RPG کامل با امکانات زیادی مانند Inventory ، loot شهرها ، شخصیت ها ، اسلحه ها ، واحد پول درون بازی و … است .
شما می توانید ظاهر و قابلیت های اژدهایتان را به سلیقه خود تغییر دهید. . می توانید از نمونه های مختلف اژدهای از پیش طراحی شده استفاده کنید یا جزئیات را آنطور که می خواهید ترکیب کنید . می توانید برای او زره بگذارید ، زره بیشتر توانایی دفاعی او را بالاتر می برد ولی در عوض سرعتش را در مبارزات کم می کند . همچنین می توانید ماده ای که با نفسش بیرون می دهد را انتخاب کنید ، اتش ، یخ و … .
بعنوان یک طرفدار بازی های نقش آفرینی ، آنچه در روز معرفی بازی Scalebound دیدم . آنرا در زمره یکی از بهترین RPG های تا به حال ساخته شده مثل Fallout در ذهن من قرار داد . من در سالهای اخیر همیشه Microsoft را به خاطر نبود یک RPG کامل در بازی های انحصاری اش مورد انتقاد قرار می دادم . ولی حالا فکر میکنم این جای خالی ای را Scalebound به خوبی پر خواهد کرد .

scalebound_game-wide

برای سفارش زیرنویس فارسی بازی Scalebound ( نسخه PC ) به بخش سفارش ترجمه مراجعه نمایید.

شما می توانید تریلر بازی را از کانال آپارات فیلم مترجم مشاهده نمایید.

منبع : Windowscentral

مترجم : خسرو خطیبی

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی