ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

پیش نمایش Tekken 7

 

 دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

 گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

عکس های روز سینمایی

عکس های روز سینمایی

 

Tekken 7

تاریخ انتشار:  ۱۱ خرداد ۱۳۹۶

پلتفورم: PC، PS4 و Xbox One

سری Tekken برای گیمرهای دهه ی ۹۰ جایگاه خاصی دارد. اولین Tekken برای PlayStation 1 منتشر شد و من نمی توانم بگویم چندین ساعت پای آن وقت گذاشتم. دلیل جذابیت بیش از اندازه آن هم ساده بود: برخلاف بازی های مبارزاتی دیگر که بر روی قدرت های جادویی یا Super Powers تمرکز دارند، Tekken بیشتر بر روی سرعت عمل، چیدن مرتب فن های مختلف برای ایجاد نوآوری و داشتن حرکات شبیه به سبک های مبارزات واقعی است.

برخی بازی های مبارزاتی مانند Street Fighter و Mortal Kombat توانسته اند بطور موفقیت آمیزی از قدرت های جادویی و ترکیب آنها با فن های مختلف برای خلق جذابیت های خاص استفاده کنند اما اشکال اصلی این بازی ها این است که بعد از مدتی به شدت خسته کننده می شوند و همچنین راه های مبارزه با دشمنان مختلف نیز بسیار محدود می شوند. مانند زمانی در Mortal Kombat X با یک حرکت X-Ray نصف جان حریف را از بین می برید و یا در مبارزه با بعضی جنگ جویان خاص مجبور به تکرار یک استراتژی تکراری برای شکست حریف می شوید. اما در Tekken داستان به کلی فرق می کند. هر جنگجو یا مبارز بیشتر از ۱۰۰ حرکت دارد که می توان با ادقام آنها با هم به روش های مختلف کمبوهای مختلف ایجاد کرد، طوری که هیچ بازیکنی با یک جنگجو مانند بازیکن بعدی مبارزه نمی کند.

این بازی که در۱۱ خرداد روانه بازار می شود، اولین نسخه Tekken  است که دارای Season Pass  می باشد. کارگردان بازی Harada در این مورد توضیحات جالبی داده است. با اینکه بازیکنان شاید در نگاه اول از دیدن اسم Season Pass خوشحال نشوند ولی توضیح Harada شاید نظر آنها را عوض کند. Harada در توضیح Season Pass بازی می گوید که در گذشته قادر به پشتیبانی بازی بیشتر از ۲ ماه نبودیم زیرا بخاطر کمبود بودجه ناشر این اجازه را به ما نمی داد اما حالا با ارائه Season Pass قادر هستیم محتوای خیلی بیشتر در قالب Stages، Characters و New Game Modes ارائه و این کار را تا ۱ سال ادامه دهیم که این در تاریخ Tekken بی سابقه است. او همچنین اعلام کرد که Season Pass  بازی که ۲۵ دلار قیمت آن است ارزش واقعی بیشتری دارد چراکه محتوای آن بطور جداگانه نیز قابل خرید خواهند بود.

این بازی در ابتدا قرار بود در اواخر سال ۲۰۱۶ ارائه شود اما بالاخره بعد از دو نوبت تاخیر خوردن تاریخ آن در ۱۱ خرداد برای PC، PS4 و Xbox One منتشر می شود. داستان Tekken 7 نیز طبق اطلاعات بدست آماده مانند سری های دیگر Tekken دارای حساسیت و عمق زیادی است و اینبار بر روی خانواده Mishima تمرکز دارد. نسخه PS4 بازی دارای محتوای انحصاری مانند جعبه Juke می باشد که به شما اجازه می دهد آهنگ های Tekken های قدیمی را در هرجای بازی که می خواهید استفاده کنید. بجز این لباس قدیمی و های بازسازی شده ی برخی کارکتر ها مانند Jin Kazama بروی PS4 انحصاری خواهند بود.

Tekken 7 همچنین مکانیسم جدیدی به نام Rage Mode اضافه می کند که زمانی که جان یکی از جنگجوها به اواخر میرسد فعال می شود و دو حرکت Rage Art و Rage Drive را فعال می کند. گرافیک بازی نسبت به نسخه های پیشین بازی ارتقای چشمگیری را نشان می دهد و نهایت استفاده از Unreal Engine را می کند. شما می توانید تریلر این بازی را در کانال Telegram ما مشاهده کنید.

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی