ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

Titanfall 2، همراهان غول پیکر دوست داشتنی

titanfall_2_2016_game_4k-wide

در میانه ویرانه های مسکونی که ربات ها تسخیرش کرده اند، می دوم ، نارنجک ها از بازو های رباتیک پرتاب می شوند و سپر های دفاعی شکل می گیرند . صدای کوبیده شدن پاهای آهنی بر روی زمین با صدای آژیر هشدار در هم می آمیزد . یکی از نیروهای دشمن روی سر ربات من فرود آمده و سعی می کند بوسیله کابل کش مانند و قلابدارش منبع انرژی ربات را از جا بکند و ان را از کار بیندازد . من می ترسم و دست و پا می زنم ، سعی می کنم از ان بالا ، پایین بیندازمش ولی نمی توانم . ایجکت می کنم و از ربات به بیرون پرتاب می شوم .

همزمان با بیرون پریدن ، سعی می کنم به کمک قلابم خودم را به پشت بام یک ساختمان برسانم . می چرخم و منفجر شدن رباتم را تماشا می کنم . بعد کسی ان را منفجر کرده و تعقیبم کرده است به طرف من تیر اندازی می کند .
انچه خواندید بخشی از تجربه هیجان انگیز من از بازی Titan Fall 2 بود . تایتان فال ۲ در ۲۸ اکتبر ۲۰۱۶ برای Xbox one ، Ps4 و کامپیوتر های شخصی عرضه خواهد شد . تا قبل از مراسم E3 ، تایتان فال ۲ در فهرست بازی های مورد انتظار من قرار نداشت ، اما پخش نمونه ی گیم پلی حالت چند نفره ، بر روی همه طرفداران سبک شوتر سرعتی از جمله من ، تاثیر زیادی گذاشت . نکته عطف گیم پلی بازی ، استفاده از ربات های جنگی شخصی و بزرگی بنام تایتان است که خب بسیار هم هیجان انگیز است .

Titanfall-2-4
سرعت بازی بسیار بالاست بدون اینکه ذره ای در کیفیت خوب بازی تاثیر منفی بگذارد . تاکید زیادی بر مهارت در پریدن ، جت پک ها و استفاده موثر از فضای ها عمودی و باریک دارد . نوعی استفاده از محیط که حس قدرت و جسارت به من داده بود . البته هیچکدام از مواردی که گفتم ، برای بازیکن های حرفه ای نسخه ی قبلی بازی چیز جدیدی نیست . ولی اگر بار اولتان ان است که این بازی را می کنید ، قطعا تحت تاثیر قرار خواهید گرفت . با اینکه هنوز مدتی تا عرضه نسخه اصلی بازی باقی مانده ، حس سرعت و هیجان مورد انتظار ، به خوبی در بازی دیده می شود ، امیدواریم که سایر محتوای بازی هم ، همینقدر خوب باشد .
بخش تک نفره بازی هم آنطور که یکی از سازندگان توصیف می کند مثل یک بوفه است که همه ی آنچه که دنیای تایتان فال می تواند به شما عرضه کند را بصورت فشرده در مسیر داستان به نمایش می گذارد . گفته شد که تیمی با تجربه از بازی سازانی که تجربیات بسیاری را از ساخت سری های متعددCall Of Duty بدست آورده اند در این پروژه کار می کنند و سعی کرده اند که فضا و تجربه حالت داستانی و تک نفره بازی را به فضای چند نفره بکشانند .

titanfall-2-hd-wallpaper
“بنا بر طبیعت داستان سرایی ، در حالت تک نفره بازی سعی شده تا محیط هایی که داستان در ان اتفاق می افتد جلب توجه کند اما در حالت چند نفره بر استفاده از ویژگی ها و امتیازات محیط تمرکز شده است . اسلحه ها و توانایی های مخصوصی که طراحی کرده ایم ، سعی شده تا بیشتر به سمت حالت چند نفره تمایل داشته باشد . از نظر مکانیک ، فضای بازی در اکثر اوقات بین حالت تک نفره و چند نفره شناور است . ”
اگر سازندگان بازی توانسته باشند آن حس قدرت به عنوان خلبان یک ربات غول پیکر یا آزادی پریدن با قلاب از ساختمانی به ساختمان دیگر و با سرعت زیاد از میان مشت های آهنین ربات ها و گلوله ها جاخالی دادن را آن هم در محیطی که به خوبی طراحی شده ، به بازیکن ها منتقل کنند ، ان وقت چرا که نه ، حتما با اشتیاق منتظر این بازی خواهیم ماند .

titanfall-2-best-wallpaper

برای سفارش زیرنویس فارسی بازی Titan Fall 2 ( نسخه PC ) به بخش سفارش ترجمه مراجعه نمایید.

شما می توانید تریلر بازی را از کانال آپارات فیلم مترجم مشاهده نمایید.

مترجم : خسرو خطیبی

منبع : Wired

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی