ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

تغییرات مثبت Wolfenstein: Youngblood

پس از موفقیت دو نسخه پیشین این مجموعه بازی پرطرفدار کمپانی بتسدا، Wolfenstein: The New Order و Wolfenstein II: The New Colossus نسخه سوم آن نیز در سال جاری منتشر خواهد شد. اما Wolfenstein: Youngblood تغییرات بسیار زیادی در مقایسه با عناوین پیش از خود دارد چرا که داستان این بازی نه تنها سال ها پس از داستان دو نسخه قبلی آن رخ می دهد بلکه شخصیت های اصلی متفاوتی نیز دارد.

بازی Wolfenstein: Youngblood حاصل همکاری دو کمپانی MachineGames و سازندگان عناوین Prey و Dishonored، یعنی کمپانی Arkane Studios می باشد. بخش داستانی این عنوان تجربه ای دو نفره را برای علاقه مندان به ارمغان می آورد. Wolfenstein: Youngblood سال پیش در جریان کنفرانس خبری بتسدا در نمایشگاه E3 معرفی شد و تاکنون اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده است. در ماه مارس امسال تریلر داستانی بازی عرضه شد. با نگاهی به این تریلر دید بهتری از قهرمانان این عنوان، جس و سوف (دختران دوقلوی قهرمان دو نسخه پیشین، ویلیام بلسکویس) به دست می آوریم. داستان بازی Wolfenstein: Youngblood در دهه هشتاد میلادی رخ می دهد. اما علاوه بر بعد داستانی با نگاه به تریلر آن از لحاظ گیم پلی نیز اطلاعات ارزشمندی به دست می آوریم.

طبق گزارش رسانه Gamingbolt جاستین گاستافسون تهیه کننده این بازی اظهار داشته است که Wolfenstein: Youngblood طراحی شبیه به مجموعه Dishonored خواهد داشت. وی نوید حضور مراحل جانبی زیادی در این نسخه داد و اعلام کرد می توانیم برای انجام این مرحله ها در بازی آزادی عمل بیشتری داشته باشیم. طراحی بازی بیشتر سمت بازی های جهان باز رفته است. او در مورد تمرکز این عنوان بر روی داستان گفت:

«ساختار پایان باز و دو نفره بودن بخش داستانی این بازی اندکی تمرکز را بر روی داستان دشوار کرده است. ما عقیده داریم داستان Wolfenstein: Youngblood بسیار خوب می باشد اما با آنچه تاکنون در این مجموعه بازی مشاهده کردیم تفاوت هایی را داراست. زمان داستان بازی کمتر شده است اما در مجموع گیم پلی آن زمان بسیار قابل قبولی را دارا می باشد. بازیکنان می توانند پس از اتمام داستان بازی ساعت های بیشتری را در آن به انجام فعالیت های مختلف نظیر اتمام مراحل جانبی و چلنج ها بپردازند.»

بازی مورد انتظار Wolfenstein: Youngblood در تاریخ ۲۶ جولای سال جاری کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان، نینتندو سوئیچ و کامپیوترهای خانگی عرضه می شود. این انتظار می رود که در کنفرانس خبری بتسدا در نمایشگاه E3 2019 محتویات بیشتری را از این عنوان شاهد باشیم.

 


 

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی