ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

غوغای Avengers: Infinity War در باکس آفیس!

امروز می خواهیم درمورد غوغای Avengers: Infinity War در باکس آفیس صحبت کنیم! همین روزهاست که فروش این فیلم پر سر و صدا از مرز یک میلیارد دلار عبور کند.

این اثر هنری به کارگردانی دو برادر بنامهای Anthony Russo و Joe Russo در تاریخ ۲۷ آوریل ماه گذشته در سینماهای امریکا اکران شد. تنها نه روز از اکران جهانی آن نگذشته بود که توانست ۹۰۰ میلیون دلار بلیط بفروشد. کارشناسان بر این باورند که فروش Avengers: Infinity War تا پایان امروز (شنبه) از مرز یک میلیارد دلار خواهد گذشت. فروش یک میلیارد دلاری و آن هم تنها دوازده روز پس از اکران جهانی بی نظیر است. بدین صورت Avengers: Infinity War دومین فیلمی خواهد بود که توانسته است در دوازده روز فروشی بالای یک میلیارد دلار تجربه کند. اولین فیلمی که به این مهم دست یافت Star Wars: The Force Awakens (محصول ۲۰۱۵) بود. گفتنی است بودجه ساخت Avengers: Infinity War حدود ۳۲۱ میلیون دلار تخمین زده می شود.

فیلم Avengers: Infinity War در حال حاضر رتبه ۴۸ پرفروش ترین فیلم های سینمایی تاریخ را برعهده دارد. فروش Avengers: Infinity War تاکنون از این فیلم ها پیشی گرفته است:

  • Spider-Man 3 (فروش: ۸۹۱ میلیون دلار)
  • Spider-Man: Homecoming (فروش: ۸۸۰ میلیون دلار)
  • Batman v Superman: Dawn of Justice (فروش: ۸۷۴ میلیون دلار)
  • Guardians of the Galaxy Vol. 2 (فروش: ۸۵۴ میلیون دلار)

 

فیلم Avengers: Infinity War در هفته نخستین اکران خود فروش قابل توجهی را به دست آورده است. در امریکای شمالی ۲۵۸٫۲ میلیون دلار بلیط فروخت. در دیگر نقاط جهان نیز ۳۸۲٫۷ میلیون دلار فروش کرد. بدین ترتیب در هفته اول اکران خود ۶۴۰٫۹ میلیون دلار بلیط فروخت. پیش از این رکورد بهترین فروش خانگی متعلق به فیلم Star Wars: The Force Awakens بود. این فیلم در هفته نخستین اکران خود ۲۴۸ میلیون دلار فروش کرد. بهترین فروش جهانی نیز تا پیش از فیلم Avengers: Infinity War متعلق به فیلم The Fate of the Furious (محصول ۲۰۱۷) بود. فروش جهانی این فیلم در هفته اول اکران خود ۵۴۲ میلیون دلار بود. 

مشاهده اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War در کانال آپارات فیلم‌مترجم

مشاهده دومین تریلر فیلم Avengers: Infinity War در کانال آپارات فیلم‌مترجم

منبع: variety.com

مشاهده تریلرهای روز دنیا و صدها کلیپ دیگر در آپارات فیلم‌مترجم

سفارش ترجمه و ساخت زیرنویس فیلم مورد نظر شما در فیلم‌مترجم

 

 دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

 گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

عکس های روز سینمایی

عکس های روز سینمایی

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی