ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

معرفی فیلم تاریک‌ترین لحظات

معرفی فیلم Darkest Hour

فیلم Darkest Hour یا همان تاریک‌ترین لحظات فیلمی جنگی می‌باشد که در کشور بریتانیا تولید شده است. نویسندگی این فیلم توسط آنتونی مک‌کارتن و کارگردانی آن به دست جو رایت صورت گرفته است. در تاریک‌ترین لحظات ستارگان بسیاری همانند گری اولدمن، کریستین توماس و لیلی جیمز نقش آفرینی می‌کنند. بازی گری اولدمن نظر خیلی از منتقدان را بر خود جلب کرد. حتی برخی از آنان می گویند این فیلم یکی از بهترین کارهای اوست. او در مراسم گلدن گلوب برنده جایزه بهترین بازیگر مرد شد. این فیلم در هفتاد و یکمین جشنواره فیلم بریتانیا نامزد دریافت نه جایزه شد. از جمله آن‌‌ها می‌توان به نامزدی گری اولدمن به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد و کریستین توماس به عنوان بهترین بازیگر مکمل زن اشاره کرد.

بودجه ساخت این اثر هنری تمام عیار سی میلیون دلار می‌باشد. تاکنون تاریک‌ترین لحظات توانسته است فروشی نزدیک به صد میلیون دلار را تجربه کند. همچنین توانست سه هفته متوالی در صدر فروش جدول هفتگی فیلم بریتانیا با فروشی معادل پانزده میلیون دلار قرار بگیرد. فروش فیلم در امریکا و کانادا چهل میلیون دلار می‌باشد. همچنان بررسی ها نشان می‌دهد بیش از هشتاد و پنج درصد مخاطبین این فیلم بالای بیست و پنج سال سن دارند. سی درصد این مقدار بالای پنجاه سن هستند. گفتنی است که پس از اعلام نامزدی کسب جایزه اسکار آن در یک هفته دو میلیون دلار فروش کرد.

این اثر هنری ابتدا در تاریخ بیست و دوم نوامبر ۲۰۱۷ در سینماهای امریکا و سپس یک ماه بعد یعنی در تاریخ بیست و دوم دسامبر ۲۰۱۷ در سینماهای دیگر کشورها به اکران درآمد. این فیلم در بخش‌های زیر نامزد دریافت جایزه اسکار شده است:

بهترین فیلم

گری اولدمن برای بهترین بازیگر نقش اول مرد

بهترین فیلم‌برداری

بهترین گریم

بهترین طراحی لباس

بهترین طراحی صحنه

لازم به ذکر است مراسم اسکار در تاریخ چهارم مارس سال جاری در دالبی تئاتر هالیوود در کالیفرنیا، لس آنجلس، ساعت هفده برگزار می‌شود.

 

گری اولدمن در حال ایفای نقش در فیلم تاریک‌ترین لحظات

گری اولدمن در حال ایفای نقش در فیلم تاریک‌ترین لحظات

 

داستان

این فیلم زندگی وینستون چرچیل، وزیر امور خارجه بریتانیا را به تصویر می‌کشاند. چندی است جنگ جهانی دوم شروع شده است. حال او باید از مهم‌ترین تصمیمات زندگی حرفه‌ای خود را بگیرد. یا باید با نازی‌ها پیمان صلح ایجاد کند و یا با آنان بجنگد. آینده بریتانیا در دستان اوست.

مشاهده تریلر فیلم در آپارات

سفارش ترجمه و ساخت زیرنویس فیلم مورد نظر شما در فیلم‌مترجم 

 

 دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

 گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

عکس های روز سینمایی

عکس های روز سینمایی

 

 

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی