ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

معرفی فیلم برو بیرون

معرفی فیلم برو بیرون

فیلم برو بیرون (Get Out) از پر بیننده ترین فیلم های سال ۲۰۱۷ می باشد. کارگردان و نویسنده این اثر هنری ترسناک پر بیننده جوردن پیل است. جوردن پیل از جمله کارگردانان جوان و خوش آتیه ای می باشد که خودش را با کارگردانی این اثر هنری اثبات کرد. بازیگران مطرحی در این فیلم هنر نمایی می کنند. از جمله ستارگان این اثر هنری دنیل کالویا، الیسون ویلیامز و برادلی وایتفورد می باشند.

دنیل کالویا در حال ایفای نقش در فیلم برو بیرون

دنیل کالویا در حال ایفای نقش در فیلم برو بیرون

فیلم برو بیرون در تاریخ بیست و چهارم ژانویه سال ۲۰۱۷ معرفی شد. این فیلم در تاریخ بیست و چهارم فوریه همان سال توسط کمپانی یونیورسال پیکچرز در سینماهای امریکا اکران شد. همواره از این اثر هنری تمجید شده است. کارگردانی و نویسندگی جوردن پیل مورد توجه بسیاری قرار گرفت. بازی تامل برانگیز دنیل کالویا توجه خیل عظیمی از منتقدین را بر خود جلب کرد. مجله تایم این فیلم را جز ده فیلم برتر سال ۲۰۱۷ می داند. بودجه ساخت فیلم تنها حدود چهار میلیون دلار بود. اما حدود دویست و پنجاه و پنج میلیون دلار بلیط فروخت! در سینماهای امریکا و کانادا صد و هفتاد و شش میلیون دلار فروخت. در دیگر نقاط جهان هفتاد و نه میلیون دلار سود کرد. در هفته نخستین اکران خود در امریکا تنها حدود سی و سه میلیون دلار فروخت.

این اثر هنری نامزد دریافت چهار جایزه اسکار شده است: بهترین فیلم، بهترین کارگردان، بهترین فیلم نامه اصلی برای فیلم نامه جوردن پیل و بهترین بازیگر نقش اول برای بازی دنیل کالویا. این فیلم همچنین در جشنواره انتخاب منتقدان پنج نامزدی دریافت کرد. در جشنواره گلدن گلوب صاحب دو نامزدی شد: بهترین فیلم موزیکال یا کمدی و بهترین بازیگر مرد در فیلم موزیکال یا کمدی برای بازی دنیل کالویا.

داستان

کریستوفر واشنگتن عکاس بسیار با استعدادی می باشد. او و نامزدش چندین ماه می باشد که با یکدیگر آشنا شده اند. حال وقت آن رسیده است که کریس با خانواده نامزدش آشنا شود. آنان تصمیم می گیرند برای دیدن خانواده نامزدش به منزل او بروند. خانواده نامزد کریس خارج از شهر زندگی می کنند. همه چیز فراهم است تا ملاقاتی دلنشین صورت بپذیرد. خانواده نامزد کریس نمی دانند که او سیاه پوست است. پس از رسیدن آن ها همه چیز ار روال عادی خود خارج می شود. اتفاقات ناگواری می افتد.

 

مشاهده تریلرهای روز دنیا و صدها کلیپ دیگر در آپارات فیلم‌مترجم

سفارش ترجمه و ساخت زیرنویس فیلم مورد نظر شما در فیلم‌مترجم

 

 دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

 گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

عکس های روز سینمایی

عکس های روز سینمایی

 

 

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی