ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom

حتما شما نیز به شدت مشتاق اکران فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom می باشید! پس باید بگوییم دیگر زمان زیادی تا اکران این فیلم باقی نمانده است. در تاریخ ۲۲ ژوئن سال جاری (مصادف ۱ تیر) فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom در کشور امریکا اکران می شود. کارگردانی این اثر علمی-تخیلی بر عهده J. A. Bayona می باشد. Derek Connolly و Colin Trevorrow نویسندگان این اثر جذاب هنری می باشند.

این فیلم دنباله رو فیلم Jurassic World (که در سال ۲۰۱۵ اکران شد) می باشد. اثر هنری Jurassic World: Fallen Kingdom پنجمین فیلم از مجموعه فیلم های Jurassic Park است. همچنین در سه گانه Jurassic World دومین فیلم می باشد. با ساخته شدن فیلم بعدی Jurassic World این سه گانه تکمیل خواهد شد.

پوستر رونمایی از فیلم

 

داستان

اوون (با بازی Chris Pratt) و کلر (با بازی Bryce Dallas Howard) باری دیگر به جزیره ایسلا نوبلار می روند تا دایناسورها را از فوران آتشفشان نجات بدهند. در این بین افراد انجمن «محافظت دایناسورها از خطر انقراض» برای کمک به آن ها ملحق می شوند. اما در بین راه به حقیقتی دست می یابند که نه تنها آینده دایناسورها بلکه آینده کره زمین را تهدید می کند. حال هرچه سریعتر باید برای نجات کره زمین دست به کار شوند. 

بازیگران

بازیگران فیلم به ترتیب اهمیت ایفای نقش به شرح زیر می باشند:

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی