ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

معرفی فیلم Ready Player One

فیلم بازیکن شماره یک، فیلمی پرهیجان و بهتر از فیلم های گذشته استیون اسپیلبرگ می باشد. با معرفی فیلم Ready Player One با ما همراه باشید.

بودجه ساخت این فیلم ۱۷۵ میلیون دلار بوده است.

بارها به سخنان استیون اسپیلبرگ که در پیش نمایش جهانی فیلم بازیکن شماره یک گفته شد فکر می کنم. وی پیش از شروع فیلم به مخاطبان گفت: «به شما قول می دهم که از دیدن فیلم لذت خواهید برد.» از نظر اسپیلبرگ فیلم Ready Player One فیلمی بی نظیر و بسیار سرگرم کننده است. این فیلم ثمره سال ها فعالیت های حرفه ای او مانند فیلم های آرواره ها، مهاجمان صندوق گم شده و پارک ژوراسیک می باشد. البته منتقدانی نیز هستند که ممکن است با عنوان کلیشه از این فیلم یاد کنند.

اما مسئله دیگری نیز درمورد کارگردان فیلم بازیکن شماره یک، استیون اسپیلبرگ وجود دارد که باید در اینجا عنوان شود. اهالی دنیای هنر همگی او را با عنوان کارگردانی در دنیای هالیوود می شناسند که همیشه عاشق است فیلم هایی با ایده هایی عجیب و غریب بسازد. اما فیلم پیشین وی بنام «پُست» که نامزد دریافت چندین جایزه اسکار از جمله جایزه بهترین فیلم سال نیز شد، فیلمی کاملا متفاوت با دیگر ساخته های وی می باشد. بدین ترتیب می توان به هنر این کارگردان در ارائه هنر در ژانرهای مختلف پی برد.

فیلم بازیکن شماره یک تا زمان نگارش این مقاله حدودا ۵۸۲ میلیون دلار فروش کرده است. این فیلم پرفروش جدید اسپیلبرگ اقتباسی از رمان ارنست کلاین با همین نام است که در سال ۲۰۱۱ نوشته شده است. در این رمان امریکا در آینده ای نه چندان دور به دلیل افزایش جمعیت و تغییرات آب و هوایی به سرزمینی غیرقابل سکونت تبدیل می شود. دیری نمی گذرد که فردی بنام هالیدی دنیای مجازی اوسیس را خلق می کند. بسیاری از انسان ها بیشتر اوقات زندگی خود را در این دنیای مجازی می گذرانند. آنان می توانند هر آنچه را که تصورش را بکنند در این دنیای مجازی انجام دهند.

هنگامی که خالق دنیای مجازی از دنیا می رود ویدیویی از وی منتشر می شود. در این ویدیو او توضیح می دهد که اگر کسی پازل سه مرحله ای این دنیای مجازی را حل کند موروث این تکنولوژی عظیم یعنی صاحب اوسیس خواهد شد. قهرمان اصلی داستان جوانی بنام وید واتس می باشد. در طول داستان او چند گیمر دور هم جمع می کند تا با تاجری که سعی دارد با بدست آوردن این تکنولوژی سود بیشتری کند به رقابت بپردازد.

 

 

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی