ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

Stalingrad: مقصد جدید زامبی ها

index

فیلم مترجم — هیچ کس انتظار آن را نداشت که مد Zombies که اولین بار در Call of Duty: World at War توسط Treyarch معرفی شد تبدیل به چنین موفقیتی شود. این مد سرگرم کننده و اعتیادآور بود. این مد حتی در تریلر های بازی نشان داده نشده بود و به عنوان یک سوپرایز همه ی طرفداران را شوک زده کرد. ۸ سال از آن روز ها می گذرد و مد Zombies ساخته Treyarch وسیع تر و جاه طلبانه تر می شود و حتی دارای داستانی بهتر از داستان اصلی بازی در Black Ops 3 می شود. مکانیسم اصلی بازی از آن موقع عوض نشده است ولی معما های موجود در مپ های Zombies که با حل آنها بازی را تمام می کنید و همچنین داستان مخوف بازی را بازگو می کنند، بسیار بیشتر و عمیق تر شده اند. داستان مخوف Zombies با آمدن مپ های جدید ادامه می یابد و معما های هیجان انگیز به شما سلاح ها و قدرت هایی در مقابل زامبی هایی که مدام در حال بیشتر شدن هستند می دهند که توجه هر بازی خوری را جلب می کنند.
تلفظ نام های مپ های زامبی همیشه مشکل بوده است و به نظر سازنده ی بازی از انتخاب نام هایی که بازیکنان نمی توانند در اکثر موارد به درستی تلفظ کنند لذت می برد. نام آلمانی Der Eisendrache به معنای “اژدهای آهنین” و نام ژاپنی Zetsubou No Shima به معنای “جزیره ی نومیدی” را به خاطر دارید که در قالب محتوای دانلودی پیشین منتشر شدند و تلفظ درست آنها تا هفته ها برای اکثر مردم مشکل بود.
این بار نام مپ جدید روسی است و احتمالا باید منتظر تلفظ اشتباه آن توسط دوستانتان باشید. مپ جدید Zombies با نام روسی Gorod Krovi به معنای “شهر خون” ۴ شخصیت محبوب Zombies یعنی Nikola Belinski، Edward Richtofen، Tank Dempsey و Takeo Masaki را به Stalingrad می برد، شهری که نبرد بین روبات ها و اژدها ها آنرا تقریبا نابود کرده است. این مپ در قالب پک سوم محتوای دانلودی Black Ops 3 به نام Descent قابل دسترس خواهد بود. این بار ۴ شخصیت باید در مقابل زامبی های مکانیکی و روبات های هوابرد مقاومت کنند و در حین آن معما های مخوف این شهر را حل کنند. اما به نظر این ۴ شخصیت در نبرد خود تنها نیستند و اژده های بزرگی به کمک آنها می آیند، همانطور که در تریلر دیدیم اژده های بزرگی زامبی های زیادی به آتش کشید و ۴ شخصیت را سوار بر خود کرد. در این تریلرهمچنین شاهد بازگشت اسلحه هایی ازسری های قبلی Call of Duty بودیم که در کنار اسلحه های جدید Black Market مانند FEAR که در این مپ می توانید آنها را به راحتی از Magic Box بگیرید، این مپ را تبدیل به مهیج ترین مپ تاریخ Zombies کرده است.
این محتوای دانلودی جدید مانند پک های پیشین دارای ۴ مپ جدید برای بخش Multiplayer نیز هست که در میان آنها مپ بازسازی شده ی Raid از Black Ops 2 به نام جدید Empire بیشترین توجه را به خود جلب کرده است. سه مپ دیگر این پک Cryogen، Bersek و Rumble هستند.
Cryogen زندانی در زیر اقیانوس است که در آن خطرناک ترین خلاف کاران نگهداری می شوند. Bersek یک روستای وایکینگ در طوفان سرد زمستانی است که کلبه های چوبی که چراغ های آنها روشن است فضای زیبایی ایجاد کرده است و در نهایت Rumble یک استادیوم قدیمی است که در آنها روبات ها در آن با هم رقابت می کردند و هنوز بقایای آنها در زمین مانده است.

filmmotarjem

تریلر مهیج مپ زامبی را از کانال FilmMotarjem تماشا کنید

برای شرح داستان Zombies به اینجا مراجعه کنید

کاری از گروه فیلم مترجم

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی