ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

معرفی فیلم پست

معرفی فیلم پست

فیلم پست (The Post) اثری در ژانر سیاسی می باشد که به کارگردانی استیون اسپیلبرگ ساخته شده است. لیز هانا و جاش سینگر به اتفاق هم نویسندگی این فیلم را بر عهده داشته اند. از بازیگران مطرح فیلم پست می توان به تام هنکس، مریل استریپ و سارا پلسون اشاره کرد. بازی تام هنکس و مریل استریپ به شدت مورد توجه منتقدان قرار گرفته است.

تام هنکس در حال ایفای نقش در فیلم پست

تام هنکس در حال ایفای نقش در فیلم پست

این فیلم در تاریخ بیست و دوم دسامبر سال ۲۰۱۷ به صورت محدود در برخی سینماهای امریکا به اکران درآمد. در تاریخ هجدهم ژانویه سال ۲۰۱۸ میهمان سینماهای جهان شد. این عنوان تاکنون توانسته است حدود صد و هفت میلیون دلار فروش کند. در هفته اول اکران در دو هزار و هشتصد و نوزده سینما اکران شد و حدود هجده میلیون دلار بلیط فروخت. بیش از شصت درصد از مخاطبین اکران هفته نخستین آن بالای سی و پنج سال سن داشتند. تا تاریخ چهارم فوریه سال ۲۰۱۸ سهم فروش این فیلم بدین شرح می باشد: امریکا و کانادا شصت و هفت میلیون دلار، دیگر نقاط جهان چهل و هفت میلیون دلار. لازم به ذکر است بودجه ساخت فیلم پست پنجاه میلیون دلار بوده است.

این اثر هنری در دو بخش نامزد دریافت جایزه اسکار شده است: در بخش بهترین فیلم و بهترین بازیگر زن با بازی مریل استریپ. در جشنواره فیلم گلدن گلوب نیز نامزد دریافت شش جایزه شد: بهترین فیلم درام، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر زن فیلم درام، بهترین بازیگر مرد فیلم درام، بهترین فیلم نامه و بهترین موسیقی.

داستان

داستان در سال ۱۹۷۱ و در امریکا اتفاق می افتد. روزنامه نیویورک تایمز به اطلاعات محرمانه دولت امریکا درمورد جنگ ویتنام دسترسی دارد. دولت نیز به شدت با روزنامه هایی که قوانین امنیت ملی را نقض کنند برخورد می کند. در این بین روزنامه واشنگتن پست نیز به همین اطلاعات دسترسی پیدا می کند. اما آن ها تصمیم دارند این اسناد محرمانه پنتاگون را منتشر کنند. جنگی سخت قرار است بین رسانه و دولت رخ بدهد.

واکنش روزنامه نیویورک تایمز پس از اکران فیلم

روزنامه نیویورک تایمز معتقد است این فیلم نقش روزنامه نگاران نیویورک تایمز در انتشار اسناد محرمانه پنتاگون را کم رنگ جلوه می دهد. در عوض نقش روزنامه نگاران واشنگتن پست را بزرگ می کند.

 

مشاهده تریلر فیلم در آپارات

سفارش ترجمه و ساخت زیرنویس فیلم مورد نظر شما در فیلم‌مترجم

 

 دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

دانلود تریلر فیلم و خبرهای سینمایی

 گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

گفتگو درباره فیلم ها و بازی ها روز دنیا

عکس های روز سینمایی

عکس های روز سینمایی

 

 

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی